| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| ГАЗТЕХНИКА ТРАНСПОРТ ЕООД | 23.02.2011 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 0-50 хил. € | 4 |
| МАСТЕР МЕТЪР ЕООД | 29.09.2011 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 0-50 хил. € | 4 |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 707 -23.81% | 927 -1.36% | 940 -6.51% | 1 006 75.47% | 573 -15.08% | 675 27.78% | 528 22.98% | 429 -14.2% | 501 6.99% | 468 19.3% | 392 5.65% | 371 -71.56% | 1 305 4.08% | 1 254 | |||||
|
Счетоводна печалба |
17 17.24% | 15 -82.32% | 84 -9.89% | 93 18100% | 1 -98.61% | 37 332.26% | -16 20.51% | -20 -208.33% | 18 2.86% | 18 29.63% | 14 | 151 13.41% | 133 | ||||||
|
Оперативни разходи |
685 | 908 | 851 | 907 | 565 | 630 | 536 | 442 | 498 | 442 | 366 | 281 | 1 141 | 1 142 | |||||
|
Разходи за персонала |
112 -6.81% | 120 18.09% | 102 16.37% | 87 8.92% | 80 6.8% | 75 5.76% | 71 4.51% | 68 3.91% | 65 37.63% | 48 9.41% | 43 21.43% | 36 | 24 | ||||||
| Нетен марж | 2.46% 53.89% | 1.6% -82.07% | 8.92% -3.62% | 9.25% 10272.24% | 0.09% -98.36% | 5.45% 281.76% | -3% 35.36% | -4.64% -226.26% | 3.68% -3.87% | 3.83% 8.66% | 3.52% | 11.59% 8.97% | 10.64% | ||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 783 -1.54% | 795 -0.58% | 800 15.85% | 690 1.35% | 681 14.04% | 597 5.61% | 565 -4.66% | 593 -0.51% | 596 -14.33% | 696 -0.07% | 696 -2.78% | 716 -14.31% | 836 9.29% | 765 | |||||
|
Дълготрайни активи |
112 -13.73% | 130 -14.72% | 153 2.4% | 149 -7.89% | 162 38.43% | 117 10.63% | 106 -2.82% | 109 -8.58% | 119 18.88% | 100 1.55% | 99 -5.85% | 105 -2.84% | 108 -14.92% | 127 | |||||
|
Материални запаси |
17 -95.56% | 380 16.82% | 325 -0.63% | 327 -11.6% | 370 8.06% | 343 2.13% | 335 3.8% | 323 -4.1% | 337 2.81% | 328 6.13% | 309 -5.48% | 327 10.94% | 295 9.92% | 268 | |||||
|
Общо задължения |
126 -19.08% | 155 -9.79% | 172 24.81% | 138 -34.78% | 212 66.27% | 127 -2.35% | 130 -9.25% | 144 15.16% | 125 -36.79% | 197 -8.53% | 216 -12.99% | 248 -30.12% | 355 -1.14% | 359 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
|||||||||||||||||||
| Вземания общо | 67 -16.46% | 81 -32.48% | 120 131.68% | 52 23.17% | 42 43.86% | 29 -44.66% | 53 53.73% | 34 -49.62% | 68 56.47% | 43 -3.41% | 45 -69.44% | 147 -32.08% | 217 -28.26% | 302 | |||||
|
Собствен капитал |
657 2.72% | 640 1.96% | 627 13.61% | 552 17.65% | 469 -0.11% | 470 7.99% | 435 -3.51% | 451 -4.23% | 471 -5.44% | 498 3.62% | 481 2.62% | 468 -2.66% | 481 18.51% | 406 | |||||
|
Парични средства |
261 27.82% | 204 1.01% | 202 24.61% | 162 51.67% | 107 -1.42% | 108 51.43% | 72 -43.55% | 127 75.89% | 72 -67.88% | 224 -7.97% | 244 77.32% | 138 -36.56% | 217 218.8% | 68 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 8 |
| 2020 | 8 |
| 2019 | 8 |
| 2018 | 8 -11.11% |
| 2017 | 9 -10% |
| 2016 | 10 |
| 2015 | 10 |
| 2014 | 10 |
| 2013 | 10 |