| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| СДРУЖЕНИЕ НА ЧАСТНИТЕ СТРОИТЕЛНИ ПРЕДПРИЕМАЧИ ООД | 17.11.2008 | Съдружник | - | ||
| КИНГС ВАЛЕЙ ЕООД | 15.12.2008 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 5M-50M € | 1 |
| СОФИЯ ХОТЕЛС МЕНИДЖМЪНТ ЕООД | 10.10.2011 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 50k-500k € | 6 |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 84 756 161.7% | 32 387 -62.57% | 86 534 111.96% | 40 826 104.93% | 19 922 241.13% | 5 840 -26.8% | 7 978 80.33% | 4 424 -28.89% | 6 221 -22.41% | 8 019 -36.2% | 12 569 -63.09% | 34 053 -25.39% | 45 638 175.59% | 16 560 | |||||
|
Счетоводна печалба |
10 447 375.61% | 2 197 -94.06% | 36 970 2943.27% | 1 215 -50.27% | 2 443 86.42% | 1 310 5.65% | 1 240 -50.67% | 2 515 96.96% | 1 277 -40.76% | 2 155 -13.49% | 2 491 -82.31% | 14 080 -37% | 22 348 219.35% | 6 998 | |||||
|
Оперативни разходи |
72 805 | 29 391 | 45 787 | 38 451 | 17 139 | 4 624 | 6 714 | 3 681 | 5 117 | 6 205 | 13 582 | 18 530 | 20 664 | 18 699 | |||||
|
Разходи за персонала |
3 313 -30.07% | 4 738 10.9% | 4 272 8.41% | 3 941 14.72% | 3 435 8.72% | 3 160 186.64% | 1 102 -20.53% | 1 387 -42.04% | 2 393 13.98% | 2 100 14.15% | 1 840 -19.4% | 2 282 11.52% | 2 047 18.22% | 1 731 | |||||
| Нетен марж | 12.33% 81.74% | 6.78% -84.13% | 42.72% 1335.79% | 2.98% -75.73% | 12.26% -45.35% | 22.44% 44.33% | 15.55% -72.65% | 56.84% 176.96% | 20.52% -23.65% | 26.88% 35.61% | 19.82% -52.07% | 41.35% -15.56% | 48.97% 15.88% | 42.26% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 33 702 -69.42% | 110 216 23.28% | 89 402 -2.17% | 91 389 21.34% | 75 319 26.47% | 59 556 22.85% | 48 478 -3.4% | 50 184 4.71% | 47 926 3.36% | 46 367 0.92% | 45 945 -22.93% | 59 617 -23.75% | 78 190 59.8% | 48 929 | |||||
|
Дълготрайни активи |
19 213 -34.34% | 29 263 7.02% | 27 344 -49.59% | 54 241 122.81% | 24 345 1.9% | 23 892 32.41% | 18 043 -2.19% | 18 447 64.53% | 11 212 10.97% | 10 104 1.22% | 9 982 -41.55% | 17 077 -10.1% | 18 996 13.4% | 16 752 | |||||
|
Материални запаси |
11 595 -83.92% | 72 095 48.86% | 48 432 50.71% | 32 136 -31.7% | 47 052 45.84% | 32 263 12.65% | 28 641 -6.82% | 30 737 -11.57% | 34 760 13.26% | 30 691 8.3% | 28 340 4.49% | 27 123 -15.53% | 32 108 33.1% | 24 123 | |||||
|
Общо задължения |
11 181 -73.91% | 42 863 93.07% | 22 201 -46.11% | 41 198 64.86% | 24 989 111.82% | 11 798 514% | 1 921 -58.86% | 4 671 8.03% | 4 323 6.43% | 4 062 -27.34% | 5 591 -65.31% | 16 118 -61.24% | 41 586 45.96% | 28 491 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
21 397 47.71% | 14 485 -37.3% | 23 104 17.31% | 19 695 154.06% | 7 752 39800% | 19 -17.39% | 24 -26.98% | 32 96.88% | 16 | 1 140 7.37% | 1 061 -69.25% | 3 452 | |||||||
| Вземания общо | 1 201 -85.33% | 8 188 -12.64% | 9 373 439.02% | 1 739 -39.17% | 2 859 16.33% | 2 457 188.65% | 851 15.3% | 738 -57.85% | 1 752 -17.78% | 2 131 -32.33% | 3 149 56.1% | 2 017 -16.67% | 2 420 66.63% | 1 453 | |||||
|
Собствен капитал |
22 501 -66.58% | 67 333 0.23% | 67 181 34.97% | 49 776 -1.1% | 50 330 5.38% | 47 759 2.58% | 46 556 2.29% | 45 514 4.78% | 43 438 2.68% | 42 304 4.83% | 40 354 -7.23% | 43 497 26.26% | 34 450 68.56% | 20 438 | |||||
|
Парични средства |
1 686 168.92% | 627 -85.24% | 4 247 30.52% | 3 254 193% | 1 111 297.07% | 280 -62.17% | 739 185.21% | 259 -78.05% | 1 181 -65.57% | 3 430 -23.34% | 4 475 -66.61% | 13 400 -45.67% | 24 666 273.62% | 6 602 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 166 -31.97% |
| 2020 | 244 -28.24% |
| 2019 | 340 7.94% |
| 2018 | 315 -5.69% |
| 2017 | 334 5.7% |
| 2016 | 316 0.96% |
| 2015 | 313 2.62% |
| 2014 | 305 -11.08% |
| 2013 | 343 |