| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| Мото Пойнт ЕООД | 29.01.2016 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 3 |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 1 376 -9.15% | 1 515 2.31% | 1 481 -19.38% | 1 837 22.43% | 1 500 6.19% | 1 413 -3.56% | 1 465 -0.31% | 1 469 -13.17% | 1 692 -0.54% | 1 702 -9.1% | 1 872 | 2 171 25.96% | 1 724 | ||||||
|
Счетоводна печалба |
218 63.22% | 133 45.81% | 92 120.99% | 41 24.62% | 33 30% | 26 6.38% | 24 -4.08% | 25 -32.88% | 37 -67.26% | 114 -31.6% | 167 | 59 -69% | 190 | ||||||
|
Оперативни разходи |
1 545 | 1 649 | 1 690 | 1 757 | 1 437 | 1 357 | 1 406 | 1 394 | 1 613 | 1 535 | 1 706 | 2 107 | 522 | ||||||
|
Разходи за персонала |
143 17.15% | 122 18.91% | 103 2.55% | 100 -5.77% | 106 18.18% | 90 -6.88% | 97 -19.23% | 120 -19.03% | 148 1.4% | 146 -12.31% | 166 | 138 45.16% | 95 | ||||||
| Нетен марж | 15.82% 79.65% | 8.81% 42.51% | 6.18% 174.1% | 2.26% 1.79% | 2.22% 22.42% | 1.81% 10.31% | 1.64% -3.78% | 1.7% -22.69% | 2.21% -67.09% | 6.7% -24.75% | 8.9% | 2.71% -75.39% | 11.01% | ||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 2 553 9.35% | 2 335 1.81% | 2 293 -5.14% | 2 417 -6.58% | 2 588 3.33% | 2 504 -3.39% | 2 592 -1.13% | 2 622 1.38% | 2 586 2.76% | 2 517 -1.56% | 2 556 | 2 145 12.56% | 1 906 | ||||||
|
Дълготрайни активи |
1 283 -4.93% | 1 349 -6.85% | 1 448 -6.25% | 1 545 -3.08% | 1 594 0.71% | 1 583 -2.46% | 1 623 -7.46% | 1 754 -1.97% | 1 789 -0.54% | 1 799 -1.73% | 1 830 | 1 473 35.64% | 1 086 | ||||||
|
Материални запаси |
884 45.7% | 606 97.01% | 308 -7.95% | 334 -18.66% | 411 1.64% | 404 -7.27% | 436 7.84% | 404 0.38% | 403 -3.31% | 417 -9.24% | 459 | 370 -16.01% | 441 | ||||||
|
Общо задължения |
857 0.06% | 857 -9.94% | 952 -18.56% | 1 168 -15.4% | 1 381 4.12% | 1 326 -7.85% | 1 439 -22.07% | 1 847 0.92% | 1 830 1.16% | 1 809 -26.75% | 2 470 | 1 730 110.06% | 824 | ||||||
|
Задължения към фин. инст. |
309 454.13% | 56 -52.81% | 118 -30.21% | 169 -42.33% | 293 -23.97% | 386 -11.07% | 434 -13.54% | 502 23.52% | 406 18.3% | 344 -61.62% | 895 | 686 -4.14% | 716 | ||||||
| Вземания общо | 338 7.65% | 314 -37.41% | 502 -3.63% | 520 3.56% | 503 11.58% | 450 -8.42% | 492 14.52% | 429 18.48% | 363 25.71% | 288 18.74% | 243 | 285 -12.68% | 327 | ||||||
|
Собствен капитал |
1 684 14.86% | 1 466 10.02% | 1 332 7.38% | 1 241 3.45% | 1 199 2.62% | 1 169 2.1% | 1 145 49.47% | 766 3.31% | 741 4.77% | 708 19.41% | 593 | 425 15.74% | 367 | ||||||
|
Парични средства |
43 -39.72% | 72 78.48% | 40 464.29% | 7 -89.06% | 65 14.29% | 57 89.83% | 30 40.48% | 21 -2.33% | 22 1333.33% | 2 -93.62% | 24 | 16 -68.63% | 52 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 22 -4.35% |
| 2019 | 23 9.52% |
| 2018 | 21 -4.55% |
| 2017 | 22 -12% |
| 2016 | 25 |
| 2015 | 25 -10.71% |
| 2014 | 28 3.7% |
| 2013 | 27 |