| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| СТАНЦИЯ ЗА ЗЕЛЕНЧУКОВИ КУЛТУРИ – ГОРНА ОРЯХОВИЦА ЕООД | 13.03.2012 | Едноличен собственик на капитала | 100% |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 3 539 19.62% | 2 958 23.11% | 2 403 -17.88% | 2 926 6.83% | 2 739 -6.31% | 2 924 -6.12% | 3 114 -17.38% | 3 769 35.37% | 2 784 | 1 312 | |||||||
|
Счетоводна печалба |
989 46.07% | 677 26.46% | 535 -22.62% | 692 -2.17% | 707 36.8% | 517 0.2% | 516 -35.15% | 796 -13.6% | 921 | 203 | |||||||
|
Оперативни разходи |
2 548 | 2 268 | 1 801 | 2 230 | 2 031 | 2 406 | 2 596 | 2 961 | 1 863 | 1 076 | |||||||
|
Разходи за персонала |
322 13.74% | 283 -6.9% | 304 32% | 230 7.4% | 214 -7.51% | 232 -14.37% | 270 11.6% | 242 55.41% | 156 | 99 | |||||||
| Нетен марж | 27.94% 22.12% | 22.88% 2.72% | 22.28% -5.77% | 23.64% -8.43% | 25.82% 46.01% | 17.68% 6.73% | 16.57% -21.52% | 21.11% -36.18% | 33.07% | 15.47% | |||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 8 707 12.02% | 7 773 9.73% | 7 084 8.06% | 6 555 10.93% | 5 910 13.26% | 5 218 10.71% | 4 713 9.78% | 4 293 15.15% | 3 728 | 1 958 | |||||||
|
Дълготрайни активи |
3 583 -3.51% | 3 713 17.97% | 3 148 8.65% | 2 897 70.41% | 1 700 3.49% | 1 643 13.45% | 1 448 12.74% | 1 284 9.46% | 1 173 | 423 | |||||||
|
Материални запаси |
998 -14.35% | 1 165 -10.31% | 1 299 18.69% | 1 094 -14.71% | 1 283 14.88% | 1 117 -6.27% | 1 191 -18.59% | 1 463 -24.19% | 1 930 | 1 347 | |||||||
|
Общо задължения |
354 244.78% | 103 84.4% | 56 -43.23% | 98 61.34% | 61 54.55% | 39 48.08% | 27 -72.49% | 97 -66.96% | 292 | 1 535 | |||||||
|
Задължения към фин. инст. |
90 | ||||||||||||||||
| Вземания общо | 1 455 19.63% | 1 216 13.07% | 1 076 -30.12% | 1 539 -13.13% | 1 772 66.71% | 1 063 102.04% | 526 18.28% | 445 291.89% | 114 | 125 | |||||||
|
Собствен капитал |
8 353 8.9% | 7 670 9.14% | 7 028 8.84% | 6 457 10.4% | 5 849 12.94% | 5 178 10.5% | 4 687 11.67% | 4 197 22.14% | 3 436 | 1 364 | |||||||
|
Парични средства |
2 670 59.24% | 1 677 7.58% | 1 559 52.22% | 1 024 -11.29% | 1 154 -17.26% | 1 395 -9.84% | 1 548 40.59% | 1 101 115.3% | 511 | 63 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 26 -16.13% |
| 2019 | 31 -11.43% |
| 2018 | 35 -16.67% |
| 2017 | 42 40% |
| 2016 | 30 -11.76% |
| 2015 | 34 -10.53% |
| 2014 | 38 8.57% |
| 2013 | 35 |