| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| МОНТАЖИ-СОФИЯ ЕООД | 04.04.2008 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 0-50 хил. € | 5 |
| ПРИБОЙ ООД | 17.07.2008 | Съдружник | - | 50k-500k € | 3 |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 45 065 251.81% | 12 809 420.31% | 2 462 -0.02% | 2 462 -26.92% | 3 369 -4.97% | 3 546 -23.07% | 4 609 -5.86% | 4 896 34.59% | 3 638 -24.43% | 4 814 -6.8% | 5 165 | 12 112 7.65% | 11 251 | ||||||
|
Счетоводна печалба |
103 117.42% | -590 44.09% | -1 055 1.53% | -1 072 -376.36% | -225 -576.92% | -33 93.58% | -518 -316.87% | -124 78.83% | -587 -16500% | 4 -98.07% | 186 | 285 21.57% | 235 | ||||||
|
Оперативни разходи |
44 952 | 13 361 | 3 410 | 3 486 | 3 593 | 3 566 | 5 040 | 5 020 | 4 174 | 4 800 | 4 975 | 4 882 | 10 989 | ||||||
|
Разходи за персонала |
1 662 18.69% | 1 400 11.98% | 1 251 -4.97% | 1 316 0.35% | 1 311 -9.84% | 1 455 -2.7% | 1 495 -0.37% | 1 501 -17.3% | 1 815 1.43% | 1 789 -13.33% | 2 064 | 3 477 23.79% | 2 809 | ||||||
| Нетен марж | 0.23% 104.95% | -4.61% 89.25% | -42.87% 1.51% | -43.52% -551.83% | -6.68% -612.36% | -0.94% 91.66% | -11.24% -342.81% | -2.54% 84.27% | -16.13% -21801.48% | 0.07% -97.93% | 3.59% | 2.36% 12.93% | 2.09% | ||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 273 637 8.16% | 252 992 332.63% | 58 477 2324.68% | 2 412 -16.35% | 2 883 -11.36% | 3 253 -0.38% | 3 265 -26.82% | 4 462 -25.61% | 5 998 -4.89% | 6 307 15.3% | 5 470 -9.68% | 6 056 -1.14% | 6 125 -0.66% | 6 166 | |||||
|
Дълготрайни активи |
1 848 115.12% | 859 -50.81% | 1 746 36.16% | 1 282 -3.35% | 1 327 4.93% | 1 264 -12.83% | 1 451 0.32% | 1 446 -25.66% | 1 945 -9.34% | 2 145 -10.42% | 2 395 -9.91% | 2 658 -9.28% | 2 930 6.13% | 2 761 | |||||
|
Материални запаси |
1 941 147.68% | 784 -13.59% | 907 489.37% | 154 -7.1% | 166 -29.87% | 236 -6.48% | 253 -12.72% | 289 -12.25% | 330 451.28% | 60 -84.42% | 384 -5.06% | 404 -36.82% | 640 -17.14% | 773 | |||||
|
Общо задължения |
274 563 10.88% | 247 629 320.15% | 58 938 3142.53% | 1 818 49.06% | 1 219 -12.41% | 1 392 13.98% | 1 221 -23.55% | 1 598 -46.92% | 3 010 10.26% | 2 730 55.02% | 1 761 -24.41% | 2 329 -8.73% | 2 552 -4.64% | 2 677 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
582 | 16 | 42 17.14% | 36 | |||||||||||||||
| Вземания общо | 267 900 24.34% | 215 464 558.5% | 32 721 3471.21% | 916 -29.11% | 1 293 -20.08% | 1 617 19.81% | 1 350 -45.54% | 2 479 -30.16% | 3 549 65.48% | 2 145 -7.66% | 2 323 -1.41% | 2 356 38.34% | 1 703 -14.3% | 1 987 | |||||
|
Собствен капитал |
-977 -131.85% | 3 068 731.58% | -486 -185.35% | 569 -65.24% | 1 637 -12.01% | 1 861 -8.96% | 2 044 -28.65% | 2 864 -4.16% | 2 989 -16.45% | 3 577 -3.24% | 3 697 -0.8% | 3 726 4.4% | 3 569 3.36% | 3 453 | |||||
|
Парични средства |
273 -31.27% | 397 -98.28% | 23 097 46470.1% | 50 -35.76% | 77 -33.19% | 116 -4.24% | 121 -25.55% | 162 -3.35% | 168 -22.82% | 217 -21.73% | 278 0.74% | 276 -67.07% | 837 35.07% | 620 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 177 18.79% |
| 2020 | 149 -7.45% |
| 2019 | 161 4.55% |
| 2018 | 154 413.33% |
| 2017 | 30 -14.29% |
| 2016 | 35 |
| 2015 | 35 16.67% |
| 2014 | 30 -14.29% |
| 2013 | 35 |