| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| ДАУНТАУН ООД | 14.07.2008 | Съдружник | 95% | ||
| ДЖИ ВИ ЕЛ - ЛЮЛИН ООД | 13.07.2008 | Съдружник | 96% | ||
| ЛЮЛИН РИЪЛ ЕСТЕЙТ ООД | 17.08.2026 | Съдружник | 28% |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 316 -24.24% | 418 1441.51% | 27 -96.81% | 849 3434.04% | 24 0% | 24 -6% | 26 25% | 20 -16.67% | 25 -81.61% | 133 80% | 74 -70.16% | 248 3.18% | 241 13.77% | 212 | |||||
|
Счетоводна печалба |
56 -82.14% | 315 354.55% | -124 -340% | -28 -450% | -5 92.48% | -68 53.98% | -148 -62.36% | -91 28.8% | -128 -25.63% | -102 30.66% | -147 -17.62% | -125 -50.62% | -83 58.67% | -200 | |||||
|
Оперативни разходи |
130 | 130 | 142 | 8 | 40 | 86 | 173 | 111 | 151 | 132 | 178 | 373 | 240 | 355 | |||||
|
Разходи за персонала |
26 13.33% | 23 -8.16% | 25 32.43% | 19 12.12% | 17 32% | 13 525% | 2 | ||||||||||||
| Нетен марж | 17.77% -76.43% | 75.4% 116.51% | -456.6% -13689.43% | -3.31% 84.44% | -21.28% 92.48% | -282.98% 51.04% | -578% -29.89% | -445% 14.56% | -520.83% -583.1% | -76.25% 61.48% | -197.93% -294.24% | -50.21% -45.97% | -34.39% 63.67% | -94.69% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 332 -4.14% | 346 -30.21% | 496 -28.47% | 693 3.59% | 669 -11.79% | 759 -33.33% | 1 138 -11.21% | 1 282 0.64% | 1 274 -1.93% | 1 299 -0.51% | 1 305 -33.43% | 1 961 -10.69% | 2 195 -3.27% | 2 270 | |||||
|
Дълготрайни активи |
311 -1.93% | 318 -29.03% | 447 -9.33% | 493 -0.21% | 494 -6.57% | 529 1.07% | 524 -32.19% | 772 64.67% | 469 1.21% | 463 5.23% | 440 -68.12% | 1 381 -15.57% | 1 636 -7.01% | 1 759 | |||||
|
Материални запаси |
20 | 27 -69.41% | 87 0% | 87 0% | 87 0% | 87 -46.03% | 161 0% | 161 -11.02% | 181 0% | 181 -8.05% | 197 10.63% | 178 -24.68% | 236 | ||||||
|
Общо задължения |
318 2.14% | 311 -59.92% | 776 -8.67% | 849 6.54% | 797 -7.42% | 861 -26.56% | 1 172 0.35% | 1 168 45.17% | 805 -16.72% | 966 11.7% | 865 -37.31% | 1 380 -7.38% | 1 490 0.59% | 1 481 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
|||||||||||||||||||
| Вземания общо | 10 0% | 10 111.11% | 5 -92.8% | 64 2.46% | 62 114.04% | 29 -61.22% | 75 -17.42% | 91 -39.66% | 151 -37.37% | 241 -25.47% | 323 -3.51% | 335 -6.16% | 357 30.96% | 273 | |||||
|
Собствен капитал |
14 -59.42% | 35 112.61% | -280 -79.34% | -156 -22% | -128 -225% | 102 398.51% | -34 -130.18% | 114 -44.5% | 205 -38.46% | 332 -23.44% | 434 -25.26% | 581 -17.68% | 706 -10.51% | 788 | |||||
|
Парични средства |
11 -43.24% | 19 8.82% | 17 -64.58% | 49 95.92% | 25 -77.93% | 114 -74.92% | 452 -12.98% | 520 5.5% | 493 19.16% | 414 14.59% | 361 651.06% | 48 91.84% | 25 1125% | 2 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 5 |
| 2019 | 5 |
| 2018 | 5 |
| 2017 | 5 |
| 2016 | 5 25% |
| 2015 | 4 |
| 2014 | 4 100% |
| 2007 | 2 |