| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 18 -5.26% | 19 22.58% | 16 -8.82% | 17 -10.53% | 19 -24% | 26 47.06% | 17 -19.05% | 21 5% | 20 48.15% | 14 42.11% | 10 -5% | 10 11.11% | 9 100% | 5 | |||||
|
Счетоводна печалба |
7 30% | 5 11.11% | 5 0% | 5 -18.18% | 6 -57.69% | 13 188.89% | 5 -18.18% | 6 266.67% | 2 -40% | 3 0% | 3 -37.5% | 4 60% | 3 150% | 1 | |||||
|
Оперативни разходи |
12 | 14 | 11 | 12 | 14 | 12 | 13 | 16 | 19 | 11 | 7 | 6 | 4 | 4 | |||||
|
Разходи за персонала |
5 28.57% | 4 0% | 4 0% | 4 0% | 4 16.67% | 3 500% | 1 | ||||||||||||
| Нетен марж | 36.11% 37.22% | 26.32% -9.36% | 29.03% 9.68% | 26.47% -8.56% | 28.95% -44.33% | 52% 96.44% | 26.47% 1.07% | 26.19% 249.21% | 7.5% -59.5% | 18.52% -29.63% | 26.32% -34.21% | 40% 44% | 27.78% 25% | 22.22% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 22 22.22% | 18 -5.26% | 19 -20.83% | 25 26.32% | 19 -51.9% | 40 46.3% | 28 12.5% | 25 9.09% | 22 33.33% | 17 13.79% | 15 7.41% | 14 68.75% | 8 33.33% | 6 | |||||
|
Дълготрайни активи |
1 | 4 | |||||||||||||||||
|
Материални запаси |
12 9.52% | 11 0% | 11 -19.23% | 13 -13.33% | 15 -14.29% | 18 -14.63% | 21 10.81% | 19 60.87% | 12 | 2 0% | 2 | ||||||||
|
Общо задължения |
3 20% | 3 -68.75% | 8 100% | 4 14.29% | 4 133.33% | 2 200% | 1 -66.67% | 2 -66.67% | 5 -68.97% | 15 3.57% | 14 600% | 2 | |||||||
|
Задължения към фин. инст. |
2 | ||||||||||||||||||
| Вземания общо | 1 0% | 1 0% | 1 -66.67% | 2 200% | 1 -66.67% | 2 200% | 1 0% | 1 -50% | 1 -81.82% | 6 1000% | 1 -50% | 1 | 1 | ||||||
|
Собствен капитал |
19 22.58% | 16 40.91% | 11 -45% | 20 29.03% | 16 -59.21% | 39 43.4% | 27 17.78% | 23 28.57% | 18 6.06% | 17 13.79% | 15 26.09% | 12 43.75% | 8 33.33% | 6 | |||||
|
Парични средства |
11 50% | 7 -12.5% | 8 -15.79% | 10 171.43% | 4 -82.5% | 20 233.33% | 6 20% | 5 -44.44% | 9 -18.18% | 11 -8.33% | 12 4.35% | 12 76.92% | 7 62.5% | 4 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |