| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| ПЪТНО ПОДДЪРЖАНЕ-ТРОЯН ЕООД | 21.05.2008 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 0-50 хил. € |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 2 812 4.21% | 2 699 16.59% | 2 315 -22.11% | 2 972 44.94% | 2 050 -46.58% | 3 838 27.89% | 3 001 25.05% | 2 400 -33.75% | 3 623 -3.88% | 3 769 7.78% | 3 497 -33.39% | 5 249 -2.89% | 5 406 -5.95% | 5 748 | |||||
|
Счетоводна печалба |
467 64.8% | 283 -5.46% | 300 -50.42% | 604 320.64% | 144 -81.28% | 767 184.28% | 270 117.28% | 124 153.13% | 49 -57.52% | 116 -69.34% | 377 -66.32% | 1 119 29.16% | 866 -56.49% | 1 990 | |||||
|
Оперативни разходи |
2 342 | 2 390 | 2 011 | 2 364 | 1 901 | 3 065 | 2 721 | 2 271 | 3 522 | 3 645 | 3 111 | 4 119 | 4 520 | 3 757 | |||||
|
Разходи за персонала |
754 70.4% | 442 39.29% | 318 9.33% | 290 -5.33% | 307 -25.56% | 412 44.19% | 286 43.7% | 199 6.28% | 187 -4.69% | 196 -14.09% | 229 -17.98% | 279 41.19% | 197 128.4% | 86 | |||||
| Нетен марж | 16.6% 58.15% | 10.5% -18.91% | 12.94% -36.35% | 20.34% 190.22% | 7.01% -64.95% | 19.99% 122.29% | 8.99% 73.75% | 5.18% 282.06% | 1.35% -55.81% | 3.07% -71.55% | 10.78% -49.43% | 21.31% 33.01% | 16.02% -53.73% | 34.63% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 2 612 -36.42% | 4 109 37.65% | 2 985 -4.79% | 3 135 -28.47% | 4 383 -9.08% | 4 821 27.02% | 3 795 5.22% | 3 607 0.86% | 3 576 3.2% | 3 466 -14.07% | 4 033 -27.98% | 5 600 1.87% | 5 497 21.07% | 4 541 | |||||
|
Дълготрайни активи |
791 -1.78% | 805 -5.06% | 848 29.61% | 654 -13.63% | 758 -29.76% | 1 079 67.46% | 644 -10.83% | 722 -15.49% | 855 -12.14% | 973 -42.63% | 1 696 16.84% | 1 452 | 1 381 | ||||||
|
Материални запаси |
624 1.41% | 615 137.28% | 259 -28.09% | 360 37.43% | 262 37.53% | 191 3.61% | 184 -24.05% | 242 -14.75% | 284 -48.85% | 556 -61.71% | 1 452 176.17% | 526 -23.45% | 687 66.83% | 412 | |||||
|
Общо задължения |
1 022 -27.12% | 1 402 149.59% | 562 -42.67% | 980 359.71% | 213 -72.48% | 775 76.37% | 439 -83.73% | 2 700 363.56% | 582 18.52% | 491 -91.23% | 5 600 339.17% | 1 275 -41.46% | 2 178 14.39% | 1 904 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
179 -86% | 1 278 | |||||||||||||||||
| Вземания общо | 345 -16.25% | 412 -57.8% | 977 -24.92% | 1 301 -58.61% | 3 143 -6.05% | 3 345 18.7% | 2 818 355.54% | 619 -46.7% | 1 161 -22.21% | 1 492 176.59% | 539 -60.07% | 1 351 | 1 484 | ||||||
|
Собствен капитал |
1 590 -41.24% | 2 706 11.69% | 2 423 12.43% | 2 155 -48.32% | 4 170 3.12% | 4 044 20.58% | 3 354 7.91% | 3 108 3.79% | 2 994 0.67% | 2 974 -12.08% | 3 383 -21.79% | 4 325 30.3% | 3 319 30.62% | 2 541 | |||||
|
Парични средства |
837 -62.96% | 2 259 154.55% | 888 46.62% | 605 183.93% | 213 7.2% | 199 40.43% | 142 -92.3% | 1 839 44.65% | 1 271 190.08% | 438 -47.81% | 840 -62.79% | 2 256 60.77% | 1 403 11.68% | 1 257 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 56 7.69% |
| 2020 | 52 -3.7% |
| 2019 | 54 -1.82% |
| 2018 | 55 -5.17% |
| 2017 | 58 -7.94% |
| 2016 | 63 3.28% |
| 2015 | 61 5.17% |
| 2014 | 58 7.41% |
| 2013 | 54 |