| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| МЕДИЦИНСКИ ЦЕНТЪР ОРТОМЕД ЕООД | 20.08.2008 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 50k-500k € | 16 |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 3 139 -1.85% | 3 198 9.89% | 2 910 -3.49% | 3 016 -1.6% | 3 065 0.5% | 3 049 2.81% | 2 966 -12.77% | 3 400 -8.59% | 3 720 -8.96% | 4 086 12.8% | 3 622 -11.68% | 4 101 15.94% | 3 537 7.46% | 3 292 | |||||
|
Счетоводна печалба |
-351 -383.8% | -73 -888.89% | 9 178.26% | -12 70.13% | -39 -143.75% | 90 150.29% | -179 25.05% | -239 -46.39% | -163 -625% | -22 40.54% | -38 52.87% | -80 -16.3% | -69 50.37% | -139 | |||||
|
Оперативни разходи |
3 484 | 3 286 | 2 897 | 3 021 | 3 104 | 2 952 | 3 137 | 3 633 | 3 883 | 4 102 | 3 654 | 4 176 | 3 606 | 3 431 | |||||
|
Разходи за персонала |
1 402 -0.9% | 1 415 16.94% | 1 210 -3.15% | 1 250 24.57% | 1 003 -8.57% | 1 097 -17.37% | 1 328 -4.35% | 1 388 16.57% | 1 191 -21.82% | 1 523 23.25% | 1 236 -15.19% | 1 457 37.95% | 1 056 5.62% | 1 000 | |||||
| Нетен марж | -11.19% -392.94% | -2.27% -817.88% | 0.32% 181.09% | -0.39% 69.64% | -1.28% -143.53% | 2.95% 148.91% | -6.03% 14.08% | -7.02% -60.15% | -4.38% -696.35% | -0.55% 47.29% | -1.04% 46.63% | -1.96% -0.3% | -1.95% 53.81% | -4.22% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 2 935 19.18% | 2 463 -3.02% | 2 540 11.54% | 2 277 -5.58% | 2 411 25.96% | 1 914 1.16% | 1 892 -4.44% | 1 980 7.91% | 1 835 -17.44% | 2 223 -6.62% | 2 380 -21.06% | 3 015 4.21% | 2 893 -5.18% | 3 051 | |||||
|
Дълготрайни активи |
1 911 4.77% | 1 824 -6.99% | 1 961 17.39% | 1 670 -7.71% | 1 810 29.15% | 1 401 5.75% | 1 325 0.58% | 1 318 | 1 424 -11.53% | 1 610 -15.89% | 1 914 18.03% | 1 622 38.15% | 1 174 | ||||||
|
Материални запаси |
174 20.57% | 144 38.92% | 104 -1.46% | 105 -7.21% | 114 2.78% | 110 -11.48% | 125 -7.92% | 135 -13.68% | 157 0.99% | 155 14.72% | 135 -19.94% | 169 7.82% | 157 -6.4% | 168 | |||||
|
Общо задължения |
1 609 89.69% | 848 16.83% | 726 -6.89% | 780 -1.23% | 789 17.95% | 669 -19.94% | 836 6.79% | 783 -10.78% | 877 64.37% | 534 32.66% | 402 -44.85% | 730 -45.49% | 1 339 178.51% | 481 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
|||||||||||||||||||
| Вземания общо | 604 220.05% | 189 -30.25% | 270 -15.09% | 319 26.63% | 252 43.02% | 176 48.28% | 119 -54.15% | 259 | 193 -37.89% | 310 -32.56% | 460 103.62% | 226 94.71% | 116 | ||||||
|
Собствен капитал |
764 -26.04% | 1 033 -1.17% | 1 045 0.64% | 1 038 -1.12% | 1 050 66.72% | 630 16.67% | 540 -24.89% | 719 -24.93% | 958 -12.07% | 1 089 -2.02% | 1 112 -2.95% | 1 145 -6.55% | 1 226 7.39% | 1 141 | |||||
|
Парични средства |
247 -19.37% | 306 49.75% | 205 12.04% | 183 -22.73% | 236 4.29% | 227 -30.02% | 324 20.57% | 268 3.96% | 258 -42.61% | 450 38.8% | 324 -31.24% | 471 -46.86% | 887 -44.34% | 1 594 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 172 15.44% |
| 2020 | 149 -3.87% |
| 2019 | 155 4.73% |
| 2018 | 148 -5.73% |
| 2017 | 157 -2.48% |
| 2016 | 161 8.78% |
| 2015 | 148 -21.28% |
| 2014 | 188 -6% |
| 2013 | 200 |