| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| НД ИНЖЕНЕРИНГ ЕООД | 09.06.2008 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 50k-500k € | 10 |
| НАШ ДОМ АККАУНТ ЕООД | 20.04.2010 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 0-50 хил. € | 1 |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 332 -6.34% | 355 10.51% | 321 3.8% | 309 1.17% | 306 8.93% | 281 -8.19% | 306 6.22% | 288 -2.93% | 297 -3.97% | 309 -16.11% | 368 -14.29% | 429 | 465 | ||||||
|
Счетоводна печалба |
60 36.05% | 44 14.67% | 38 25% | 31 900% | 3 -91.78% | 37 3550% | 1 110.53% | -10 -733.33% | 2 -25% | 2 -60% | 5 -50% | 10 | 66 | ||||||
|
Оперативни разходи |
273 | 311 | 286 | 278 | 303 | 260 | 286 | 230 | 271 | 345 | 399 | ||||||||
|
Разходи за персонала |
131 -0.39% | 132 789.66% | 15 -84.9% | 98 -9.86% | 109 -5.33% | 115 10.84% | 104 -10.57% | 116 0.44% | 116 28.41% | 90 -26.97% | 123 -80.55% | 633 | 114 | ||||||
| Нетен марж | 18% 45.26% | 12.39% 3.76% | 11.94% 20.42% | 9.92% 888.43% | 1% -92.45% | 13.3% 3875.77% | 0.33% 109.91% | -3.37% -752.46% | 0.52% -21.9% | 0.66% -52.32% | 1.39% -41.67% | 2.38% | 14.29% | ||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 980 -1.39% | 994 5.42% | 943 2.33% | 921 4.52% | 881 -2.1% | 900 1.09% | 891 -0.46% | 895 -1.41% | 908 -1.83% | 924 -4.89% | 972 -6.17% | 1 036 -2.27% | 1 060 -7.66% | 1 148 | |||||
|
Дълготрайни активи |
759 -2.62% | 780 3.04% | 757 -1.73% | 770 1.76% | 757 -0.87% | 763 1.36% | 753 -0.81% | 759 -0.8% | 765 -1.12% | 774 -4.78% | 813 -2.03% | 830 -4.02% | 865 -4.84% | 909 | |||||
|
Материални запаси |
83 0% | 83 -1.22% | 84 -2.38% | 86 1.82% | 84 0% | 84 -3.51% | 87 -3.93% | 91 -5.32% | 96 -5.05% | 101 -6.16% | 108 -12.45% | 123 0% | 123 13.15% | 109 | |||||
|
Общо задължения |
221 -23.36% | 289 4.24% | 277 -4.41% | 290 3.28% | 281 -5.99% | 299 -8.46% | 326 -1.54% | 331 -0.92% | 334 -5.22% | 353 -12.33% | 402 -14.36% | 470 -6.61% | 503 30.16% | 387 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
50 -20.33% | 63 -29.31% | 89 -23.01% | 116 -18.41% | 142 11.69% | 127 | 187 | 239 -12.2% | 273 -10.87% | 306 0.34% | 305 -2.93% | 314 | |||||||
| Вземания общо | 120 6.82% | 112 22.22% | 92 100% | 46 52.54% | 30 -32.95% | 45 2.33% | 44 24.64% | 35 7.81% | 33 -14.67% | 38 -5.06% | 40 31.67% | 31 -25.93% | 41 -6.9% | 44 | |||||
|
Собствен капитал |
759 7.61% | 705 5.91% | 666 5.43% | 631 5.11% | 601 -0.17% | 602 6.61% | 564 0.18% | 563 -1.69% | 573 0.27% | 572 0.36% | 570 0.63% | 566 1.65% | 557 6.56% | 523 | |||||
|
Парични средства |
15 -6.45% | 16 121.43% | 7 -56.25% | 16 128.57% | 7 55.56% | 5 28.57% | 4 -46.15% | 7 -38.1% | 11 31.25% | 8 0% | 8 -83.33% | 49 77.78% | 28 -66.67% | 83 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 10 -9.09% |
| 2019 | 11 10% |
| 2018 | 10 -28.57% |
| 2017 | 14 -12.5% |
| 2016 | 16 -5.88% |
| 2015 | 17 -5.56% |
| 2014 | 18 -14.29% |
| 2013 | 21 |