| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 140 -24.31% | 185 -18.65% | 228 6.46% | 214 16.76% | 183 6.23% | 172 7.32% | 161 -21.3% | 204 -12.31% | 233 19.42% | 195 35.11% | 144 | 47 | ||||||||
|
Счетоводна печалба |
-10 44.44% | -18 -500% | 5 -76.32% | 19 111.11% | 9 -5.26% | 10 258.33% | -6 -150% | 12 -74.19% | 48 -4.12% | 50 193.94% | 17 | 5 | ||||||||
|
Оперативни разходи |
150 | 203 | 223 | 192 | 174 | 162 | 164 | 186 | 179 | 145 | 120 | 40 | ||||||||
|
Разходи за персонала |
34 11.67% | 31 9.09% | 28 27.91% | 22 2.38% | 21 75% | 12 14.29% | 11 -19.23% | 13 44.44% | 9 20% | 8 25% | 6 | 4 | ||||||||
| Нетен марж | -7.3% 26.6% | -9.94% -591.71% | 2.02% -77.75% | 9.09% 80.81% | 5.03% -10.82% | 5.64% 247.53% | -3.82% -163.54% | 6.02% -70.57% | 20.44% -19.72% | 25.46% 117.56% | 11.7% | 9.78% | ||||||||
| Вписан в ТР | ||||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 267 -21.59% | 341 63.48% | 209 -0.49% | 210 9.33% | 192 4.75% | 183 -0.28% | 184 -15.73% | 218 -6.37% | 233 22.31% | 190 131.06% | 82 1.26% | 81 | 58 | |||||||
|
Дълготрайни активи |
160 4.68% | 153 69.89% | 90 0% | 90 -15.79% | 107 -16.4% | 128 -17.76% | 155 -8.16% | 169 3.76% | 163 11.15% | 147 254.32% | 41 -15.63% | 49 | 30 | |||||||
|
Материални запаси |
42 30.16% | 32 -25% | 43 104.88% | 21 -2.38% | 21 -28.81% | 30 110.71% | 14 -33.33% | 21 147.06% | 9 6.25% | 8 -30.43% | 12 -48.89% | 23 | 26 | |||||||
|
Общо задължения |
98 -45.3% | 179 1571.43% | 11 -88.07% | 90 | 13 -75.7% | 55 0% | 55 -24.11% | 72 -17.06% | 87 109.88% | 41 17.39% | 35 | 58 | ||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
12 -65.22% | 35 -36.7% | 56 -21.58% | 71 6850% | 1 -89.47% | 10 | 22 | |||||||||||||
| Вземания общо | 47 67.27% | 28 27.91% | 22 -4.44% | 23 -4.26% | 24 2250% | 1 -90.91% | 11 450% | 2 | 1 | |||||||||||
|
Собствен капитал |
169 -5.7% | 179 -9.3% | 198 2.11% | 194 11.14% | 174 4.92% | 166 5.86% | 157 -3.46% | 163 8.9% | 149 44.55% | 103 83.64% | 56 22.22% | 46 | 19 | |||||||
|
Парични средства |
16 -69.23% | 53 -22.39% | 69 -9.46% | 76 92.21% | 39 60.42% | 25 860% | 3 -90% | 26 -48.45% | 50 40.58% | 35 23.21% | 29 211.11% | 9 | 2 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 4 |
| 2020 | 4 |