| Година в хиляди € | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 62 | 62 -27.54% | 85 -33.2% | 128 | 139 0.37% | 139 -13.69% | 161 6.8% | 150 -24.23% | 198 -0.77% | 200 48.11% | 135 | ||||||
|
Счетоводна печалба |
-5 | 1 200% | -1 -200% | 1 | 1 125% | -4 -300% | -1 -108% | 13 0% | 13 316.67% | 3 50% | 2 | ||||||
|
Оперативни разходи |
62 | 61 | 86 | 127 | 138 | 143 | 162 | 151 | 183 | 193 | 133 | ||||||
|
Разходи за персонала |
15 | 11 -63.33% | 31 -17.81% | 37 | 34 -19.28% | 42 0% | 42 1.22% | 42 -4.65% | 44 24.64% | 35 9.52% | 32 | ||||||
| Нетен марж | -7.38% | 1.65% 238.02% | -1.2% -249.7% | 0.8% | 0.74% 124.91% | -2.95% -363.47% | -0.64% -107.49% | 8.5% 31.97% | 6.44% 319.89% | 1.53% 1.28% | 1.52% | ||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 140 -0.72% | 141 | 147 -0.35% | 147 -2.7% | 151 | 154 1.69% | 151 -0.67% | 152 0.68% | 151 -6.03% | 161 -11.52% | 182 1.14% | 180 | |||||
|
Дълготрайни активи |
134 -0.76% | 135 | 141 -0.36% | 142 0% | 142 | 146 0.35% | 145 -0.7% | 146 -1.38% | 148 -6.15% | 158 -10.69% | 177 10.9% | 160 | |||||
|
Материални запаси |
4 -41.67% | 6 | 3 -16.67% | 3 20% | 3 | 2 -57.14% | 4 16.67% | 3 50% | 2 100% | 1 -33.33% | 2 -70% | 5 | |||||
|
Общо задължения |
5 -16.67% | 6 | 6 -25% | 8 -23.81% | 11 | 13 13.64% | 11 29.41% | 9 30.77% | 7 -56.67% | 15 -68.09% | 48 1.08% | 48 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
8 0% | 8 -65.12% | 22 -39.44% | 36 | |||||||||||||
| Вземания общо | 2 33.33% | 2 | 1 | 1 0% | 1 0% | 1 -80% | 3 0% | 3 | |||||||||
|
Собствен капитал |
135 0% | 135 | 141 1.1% | 139 -1.09% | 141 | 141 0.73% | 140 -2.49% | 144 -0.71% | 145 -0.7% | 146 7.55% | 135 2.32% | 132 | |||||
|
Парични средства |
3 | 3 500% | 1 -90.91% | 6 | 6 140% | 3 -16.67% | 3 50% | 2 33.33% | 2 -70% | 5 -41.18% | 9 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 8 166.67% |
| 2020 | 3 -62.5% |
| 2019 | 8 300% |
| 2018 | 2 -66.67% |
| 2017 | 6 -33.33% |
| 2016 | 9 -18.18% |
| 2015 | 11 |
| 2014 | 11 |
| 2013 | 11 |