| Година в хиляди € | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 19 -7.32% | 21 -4.65% | 22 10.26% | 20 -4.88% | 21 -2.38% | 21 -2.33% | 22 -12.24% | 25 0% | 25 4.26% | 24 14.63% | 21 -18% | 26 8.7% | 24 2.22% | 23 | |||
|
Счетоводна печалба |
4 -12.5% | 4 60% | 3 25% | 2 0% | 2 100% | 1 0% | 1 100% | 1 0% | 1 -66.67% | 2 0% | 2 0% | 2 0% | 2 0% | 2 | |||
|
Оперативни разходи |
15 | 16 | 19 | 18 | 19 | 20 | 21 | 25 | 25 | 22 | 19 | 24 | 22 | 21 | |||
|
Разходи за персонала |
5 11.11% | 5 0% | 5 28.57% | 4 0% | 4 0% | 4 16.67% | 3 20% | 3 0% | 3 0% | 3 25% | 2 0% | 2 33.33% | 2 0% | 2 | |||
| Нетен марж | 18.42% -5.59% | 19.51% 67.8% | 11.63% 13.37% | 10.26% 5.13% | 9.76% 104.88% | 4.76% 2.38% | 4.65% 127.91% | 2.04% 0% | 2.04% -68.03% | 6.38% -12.77% | 7.32% 21.95% | 6% -8% | 6.52% -2.17% | 6.67% | |||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 23 -6.25% | 25 0% | 25 -9.43% | 27 8.16% | 25 8.89% | 23 4.65% | 22 7.5% | 20 0% | 20 8.11% | 19 8.82% | 17 9.68% | 16 19.23% | 13 0% | 13 | |||
|
Дълготрайни активи |
1 | 1 | |||||||||||||||
|
Материални запаси |
1 | 1 0% | 1 -85.71% | 4 | 4 | 1 | |||||||||||
|
Общо задължения |
1 0% | 1 100% | 1 0% | 1 0% | 1 | 1 | 1 0% | 1 | |||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
|||||||||||||||||
| Вземания общо | 4 | ||||||||||||||||
|
Собствен капитал |
22 -6.52% | 24 -2.13% | 24 -9.62% | 27 8.33% | 25 6.67% | 23 4.65% | 22 10.26% | 20 0% | 20 5.41% | 19 8.82% | 17 9.68% | 16 10.71% | 14 7.69% | 13 | |||
|
Парични средства |
23 -4.26% | 24 -2.08% | 25 -9.43% | 27 8.16% | 25 11.36% | 22 4.76% | 21 7.69% | 20 0% | 20 5.41% | 19 8.82% | 17 47.83% | 12 9.52% | 11 -19.23% | 13 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 2 100% |
| 2020 | 1 |