| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| ПЕРЛАМЕТ СОЛАР ЕООД | 17.09.2011 | Едноличен собственик на капитала | 100% | ||
| ПЕРЛАИНВЕСТ ООД | 12.07.2017 | Съдружник | 50% | 2 | |
| 2Б ООД | 23.08.2019 | Съдружник | 9% | 50k-500k € | |
| ЕКОЛОГИЧНО РЕЦИКЛИРАНЕ ООД | 11.06.2024 | Съдружник | 50% |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 2 947 -13.33% | 3 400 | 3 967 | 1 972 46.04% | 1 350 -65.22% | 3 883 644.51% | 522 328.57% | 122 -60% | 304 -68.03% | 952 -13.64% | 1 102 | ||||||||
|
Счетоводна печалба |
26 144.35% | -59 | 1 506 | -269 -137.56% | 717 619.49% | 100 189.86% | -111 -255.74% | -31 -177.22% | 40 -89.9% | 400 | |||||||||
|
Оперативни разходи |
2 716 | 3 277 | 2 408 | 1 876 | 1 545 | 3 074 | 372 | 165 | 285 | 864 | 702 | ||||||||
|
Разходи за персонала |
418 -36.24% | 656 | 404 | 275 -3.24% | 284 44.91% | 196 455.07% | 35 4.55% | 34 8.2% | 31 -29.89% | 44 135.14% | 19 | ||||||||
| Нетен марж | 0.88% 151.17% | -1.73% | 37.96% | -19.95% -208.01% | 18.48% -3.36% | 19.12% 120.97% | -91.18% -789.34% | -10.25% -341.51% | 4.25% -88.3% | 36.29% | |||||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 3 203 -17.13% | 3 865 | 2 731 | 1 046 0% | 1 046 -35.53% | 1 622 43.14% | 1 133 21.89% | 930 -19.98% | 1 162 -3.97% | 1 210 -10.92% | 1 358 | ||||||||
|
Дълготрайни активи |
2 479 -14.39% | 2 896 | 1 125 | 265 -48.71% | 516 17.44% | 440 5.39% | 417 0.87% | 414 -6.15% | 441 -21.28% | 560 -12.54% | 640 | ||||||||
|
Материални запаси |
293 -10.33% | 327 | 369 | 224 6.83% | 210 -27.05% | 287 87.96% | 153 -58.93% | 372 1.25% | 368 -0.83% | 371 157.09% | 144 | ||||||||
|
Общо задължения |
1 708 -4.46% | 1 787 | 971 | 869 0.53% | 865 7.3% | 806 39.47% | 578 21.9% | 474 -3.84% | 493 -3.31% | 510 -13.83% | 592 | ||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
950 -17.13% | 1 146 | 502 | 486 -6.03% | 517 66.01% | 311 -14.71% | 365 -0.7% | 368 -8.06% | 400 9.99% | 364 35.17% | 269 | ||||||||
| Вземания общо | 245 -46.13% | 456 | 390 | 383 127.66% | 168 -70.04% | 561 23.23% | 456 379.03% | 95 -53.27% | 203 -8.08% | 221 -49.94% | 442 | ||||||||
|
Собствен капитал |
1 370 -21.36% | 1 742 | 1 760 | 118 -35.03% | 181 -77.83% | 817 47.05% | 555 21.89% | 456 -31.88% | 669 -4.46% | 700 -8.67% | 766 | ||||||||
|
Парични средства |
133 1.17% | 131 | 587 | 138 -5.61% | 146 -55.33% | 326 219% | 102 119.78% | 47 -68.29% | 147 187% | 51 -61.09% | 131 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 34 |