| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| МЕДИЦИНСКИ ЦЕНТЪР ИНТЕРХОТЕЛ САНДАНСКИ ЕООД | 04.05.2010 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 50k-500k € | 8 |
| БАНКЯ ДИВЕЛОПМЪНТС ЕООД | 23.12.2025 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 0-50 хил. € | 1 |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 2 552 -35.14% | 3 935 -16.24% | 4 698 5.23% | 4 465 7.83% | 4 140 1.93% | 4 062 5.91% | 3 836 20.73% | 3 177 2.63% | 3 096 25.28% | 2 471 15.73% | 2 135 -9.61% | 2 362 -20.73% | 2 980 20.16% | 2 480 | |||||
|
Счетоводна печалба |
292 117.52% | -1 669 -199.09% | 1 685 20.56% | 1 397 2.98% | 1 357 -12.73% | 1 555 26.55% | 1 229 55.84% | 788 -12.44% | 900 141.8% | -2 154 -1841.47% | -111 -201.39% | -37 -111.29% | 326 257.53% | -207 | |||||
|
Оперативни разходи |
2 143 | 5 588 | 3 000 | 1 381 | 2 747 | 1 573 | 2 544 | 2 240 | 2 034 | 1 942 | 2 250 | 2 362 | 2 715 | 2 383 | |||||
|
Разходи за персонала |
1 238 -9.09% | 1 362 8.25% | 1 258 7.24% | 1 173 15.28% | 1 017 11.8% | 910 11.18% | 819 5.26% | 778 2.08% | 762 5.08% | 725 -7.74% | 786 -15.73% | 933 -10.28% | 1 039 24.8% | 833 | |||||
| Нетен марж | 11.46% 127.01% | -42.42% -218.3% | 35.86% 14.57% | 31.3% -4.5% | 32.77% -14.37% | 38.28% 19.49% | 32.03% 29.08% | 24.81% -14.68% | 29.08% 133.36% | -87.17% -1577.55% | -5.2% -233.43% | -1.56% -114.24% | 10.95% 231.1% | -8.35% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 3 100 -9.03% | 3 408 -16.3% | 4 071 4.39% | 3 900 0.86% | 3 867 -2.86% | 3 981 5.23% | 3 783 4.21% | 3 630 -18.2% | 4 438 8.03% | 4 108 -16.94% | 4 946 2.75% | 4 814 -9.77% | 5 335 -48.65% | 10 391 | |||||
|
Дълготрайни активи |
1 872 -12.5% | 2 139 19.13% | 1 796 -8.57% | 1 964 -8.85% | 2 155 -9.8% | 2 389 -9% | 2 625 -2.62% | 2 696 -7.54% | 2 915 -6.88% | 3 131 -24.13% | 4 126 -2.1% | 4 215 -5.68% | 4 468 -51.29% | 9 174 | |||||
|
Материални запаси |
88 -35.58% | 137 34.85% | 101 5.88% | 96 3.31% | 93 -5.73% | 98 50% | 65 -51.88% | 136 9.02% | 125 8.93% | 115 -8.57% | 125 -30.2% | 179 14.71% | 156 -6.13% | 167 | |||||
|
Общо задължения |
1 188 -33.57% | 1 788 127.08% | 787 -9.94% | 874 0.12% | 873 7.42% | 813 3.72% | 784 -53.23% | 1 676 -47.43% | 3 188 -15.03% | 3 752 54.05% | 2 436 10.95% | 2 195 -17.99% | 2 677 -56.84% | 6 204 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
777 -24.2% | 1 025 | 990 -62.54% | 2 642 -12.61% | 3 024 89.07% | 1 599 -5.73% | 1 696 -13.19% | 1 954 -6.39% | 2 088 | ||||||||||
| Вземания общо | 157 651.22% | 21 -96.08% | 535 967.35% | 50 -15.52% | 59 190% | 20 -97.24% | 741 1050% | 64 -32.26% | 95 -48.76% | 186 -69.21% | 603 137.22% | 254 -20.86% | 321 -38.25% | 520 | |||||
|
Собствен капитал |
1 912 18.06% | 1 620 -50.68% | 3 284 8.53% | 3 026 1.08% | 2 994 -5.5% | 3 168 5.63% | 2 999 53.48% | 1 954 56.38% | 1 250 250.65% | 356 -85.8% | 2 510 -4.23% | 2 621 -1.38% | 2 658 36.42% | 1 949 | |||||
|
Парични средства |
983 -7.91% | 1 067 -34.92% | 1 640 -8.42% | 1 791 14.74% | 1 560 8.65% | 1 436 314.92% | 346 -52.72% | 732 -41.12% | 1 243 82.99% | 680 746.5% | 80 -50.32% | 162 -58.09% | 386 244.29% | 112 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 182 -17.65% |
| 2019 | 221 6.76% |
| 2018 | 207 -6.76% |
| 2017 | 222 5.21% |
| 2016 | 211 4.46% |
| 2015 | 202 5.76% |
| 2014 | 191 2.69% |
| 2013 | 186 |