| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 6 120% | 3 -99.33% | 380 6654.55% | 6 -42.11% | 10 0% | 10 171.43% | 4 -41.67% | 6 -90.63% | 65 0% | 65 50.59% | 43 -71.76% | 154 4.51% | 147 | ||||||
|
Счетоводна печалба |
3 66.67% | 2 -99.07% | 166 | 15 -9.38% | 16 | ||||||||||||||
|
Оперативни разходи |
3 | 1 | 196 | 6 | 10 | 10 | 4 | 6 | 65 | 65 | 43 | 138 | 147 | ||||||
|
Разходи за персонала |
1 | ||||||||||||||||||
| Нетен марж | 45.45% -24.24% | 60% 37.59% | 43.61% | 34.12% 220.92% | 10.63% | ||||||||||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 438 0.47% | 436 -3.73% | 452 11.74% | 405 0.38% | 403 1.41% | 398 2.64% | 388 0.93% | 384 1.62% | 378 0% | 378 19.19% | 317 -3.88% | 330 229.08% | 100 -6.67% | 107 | |||||
|
Дълготрайни активи |
216 0.24% | 216 0% | 216 -46.51% | 403 1.41% | 398 0% | 398 2.64% | 388 0.93% | 384 1.62% | 378 0% | 378 41.84% | 266 1.17% | 263 162.76% | 100 1206.67% | 8 | |||||
|
Материални запаси |
59 0% | 59 0% | 59 | 80 | |||||||||||||||
|
Общо задължения |
18 -95.25% | 388 0.4% | 386 1.48% | 380 2.76% | 370 0.98% | 367 1.7% | 360 0% | 360 20.31% | 300 -4.09% | 312 219.9% | 98 -6.83% | 105 | |||||||
|
Задължения към фин. инст. |
|||||||||||||||||||
| Вземания общо | 18 1100% | 2 -72.73% | 6 | 10 -84.62% | 66 -16.67% | 80 300% | 20 | ||||||||||||
|
Собствен капитал |
438 0.47% | 436 0.35% | 434 2397.06% | 17 0% | 17 0% | 17 0% | 17 0% | 17 0% | 17 0% | 17 0% | 17 0% | 17 580% | 3 0% | 3 | |||||
|
Парични средства |
163 0.95% | 161 -9.48% | 178 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 1 |