| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| БУРГАС ЛОДЖИСТИКС ЕООД | 26.02.2026 | Едноличен собственик на капитала | 100% |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 2 878 -10.79% | 3 226 5.77% | 3 050 | 2 967 242.97% | 865 -71.09% | 2 993 -3.16% | 3 090 48.03% | 2 088 -9.39% | 2 304 0.07% | 2 302 10.83% | 2 077 -7.05% | 2 235 23.61% | 1 808 | ||||||
|
Счетоводна печалба |
141 39.39% | 101 22.22% | 83 | 89 -42.19% | 154 281.01% | 40 -60.5% | 102 1150% | 8 277.78% | -5 87.5% | -37 -100% | -18 -300% | 9 220% | -8 | ||||||
|
Оперативни разходи |
2 728 | 3 104 | 2 949 | 2 878 | 686 | 2 920 | 2 956 | 2 048 | 2 278 | 2 080 | 2 098 | 2 197 | 1 816 | ||||||
|
Разходи за персонала |
170 -14.4% | 199 9.58% | 182 | 166 5.18% | 158 -2.22% | 162 -6.78% | 173 89.39% | 92 14.74% | 80 -3.11% | 82 133.33% | 35 -21.59% | 45 51.72% | 30 | ||||||
| Нетен марж | 4.9% 56.26% | 3.14% 15.56% | 2.72% | 3% -83.14% | 17.79% 1218.01% | 1.35% -59.21% | 3.31% 744.43% | 0.39% 296.2% | -0.2% 87.51% | -1.6% -80.46% | -0.89% -315.16% | 0.41% 197.08% | -0.42% | ||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 688 1.2% | 680 31.94% | 515 | 769 2.31% | 752 10.52% | 681 7.51% | 633 17.23% | 540 21.38% | 445 -5.33% | 470 -14.91% | 552 18.55% | 466 11.37% | 418 | ||||||
|
Дълготрайни активи |
122 -7.39% | 131 8.9% | 121 | 133 -8.74% | 146 -10.06% | 163 -3.05% | 168 -1.5% | 170 69.9% | 100 -15.52% | 119 24.06% | 96 73.15% | 55 -58.14% | 132 | ||||||
|
Материални запаси |
248 -6.19% | 264 34.64% | 196 | 223 164.85% | 84 -61.27% | 218 -3.62% | 226 132.63% | 97 -39.49% | 161 -27.48% | 221 -1.81% | 225 -24.74% | 300 18.62% | 253 | ||||||
|
Общо задължения |
457 -20.62% | 575 31.27% | 438 | 476 -17.7% | 578 2.17% | 565 1.47% | 557 -1.54% | 566 18.02% | 480 -4.09% | 500 -7.21% | 539 28.38% | 420 8.89% | 386 | ||||||
|
Задължения към фин. инст. |
157 -3.46% | 163 -12.88% | 187 | 226 -60.88% | 578 228.49% | 176 2.38% | 172 -4.27% | 179 -2.77% | 185 -5.99% | 196 -11.11% | 221 36.28% | 162 94.48% | 83 | ||||||
| Вземания общо | 141 22.67% | 115 35.54% | 85 | 83 -63.27% | 225 247.24% | 65 -13.01% | 75 -59.44% | 184 9.09% | 169 45.37% | 116 -43.95% | 207 101.49% | 103 8.65% | 95 | ||||||
|
Собствен капитал |
232 120.98% | 105 35.76% | 77 | 294 68.62% | 174 51.56% | 115 52.03% | 76 390.2% | -26 25% | -35 -15.25% | -30 -553.85% | 7 -83.75% | 41 25% | 33 | ||||||
|
Парични средства |
171 6.01% | 162 54.9% | 104 | 320 1.46% | 315 41.61% | 222 48.46% | 150 107.8% | 72 642.11% | 10 35.71% | 7 250% | 2 -63.64% | 6 -45% | 10 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 32 -27.27% |
| 2019 | 44 15.79% |
| 2018 | 38 -13.64% |
| 2017 | 44 10% |
| 2016 | 40 -13.04% |
| 2015 | 46 -2.13% |
| 2014 | 47 |
| 2013 | 47 |