| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| ИНТЕГРИРАН ВОДЕН ПРОЕКТ - СУНГУРЛАРЕ ООД | 07.05.2009 | Съдружник | 51% | ||
| ФИС - ПОНС - ВОДОКАНАЛ ООД | 15.12.2008 | Съдружник | 25% | 0-50 хил. € | |
| АЛПИНЕ-ПОНС ООД | 14.08.2009 | Съдружник | 49% |
| Година в хиляди € | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 2 401 -59.89% | 5 985 -2.61% | 6 145 | 24 583 21.98% | 20 153 -0.09% | 20 171 | 23 508 0.19% | 23 463 98.3% | 11 832 -36.67% | 18 684 24.91% | 14 958 | ||||
|
Счетоводна печалба |
-1 425 -17.79% | -1 210 -189.08% | 1 358 | 77 -62.78% | 206 56.81% | 131 | 220 -60% | 550 -17.88% | 669 -10.71% | 750 -51.6% | 1 549 | ||||
|
Оперативни разходи |
3 822 | 7 190 | 4 704 | 24 084 | 20 592 | 21 207 | 23 214 | 22 608 | 11 018 | 18 252 | 13 259 | ||||
|
Разходи за персонала |
61 -69.85% | 203 -46.86% | 383 | 2 204 44.34% | 1 527 | 1 110 -20.85% | 1 402 -12.28% | 1 599 -37.51% | 2 559 160.63% | 982 | |||||
| Нетен марж | -59.36% -193.67% | -20.21% -191.47% | 22.1% | 0.31% -69.49% | 1.02% 56.95% | 0.65% | 0.94% -60.08% | 2.34% -58.59% | 5.66% 41% | 4.01% -61.25% | 10.35% | ||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 60 628 1.06% | 59 992 13.63% | 52 798 | 56 630 2.71% | 55 135 -3.1% | 56 901 16.84% | 48 702 28.03% | 38 038 30.51% | 29 145 18.76% | 24 541 53.04% | 16 036 8.42% | 14 790 | |||
|
Дълготрайни активи |
11 443 -3.5% | 11 858 -0.16% | 11 877 | 9 444 1.9% | 9 268 | 9 007 36.86% | 6 581 -60.78% | 16 780 178.52% | 6 025 260.56% | 1 671 78.58% | 936 | ||||
|
Материални запаси |
1 934 -62.74% | 5 191 19.48% | 4 344 | 5 685 -44.14% | 10 177 | 5 605 -11.06% | 6 302 22.07% | 5 163 72.78% | 2 988 73.41% | 1 723 34.26% | 1 283 | ||||
|
Общо задължения |
57 879 3.63% | 55 851 15.2% | 48 484 | 48 251 10.45% | 43 687 -10.06% | 48 573 18.46% | 41 005 12.1% | 36 580 62.96% | 22 447 -5.24% | 23 688 55.29% | 15 253 21.63% | 12 541 | |||
|
Задължения към фин. инст. |
27 547 3.51% | 26 614 0% | 26 614 | 9 558 -32.4% | 14 139 | 5 254 -37.65% | 8 426 68.46% | 5 002 8.43% | 4 613 277.49% | 1 222 | |||||
| Вземания общо | 47 097 10.07% | 42 790 17.49% | 36 418 | 41 140 16.49% | 35 315 -29.3% | 49 953 47.12% | 33 953 36.17% | 24 934 251.93% | 7 085 -53.24% | 15 152 30.84% | 11 581 0.02% | 11 578 | |||
|
Собствен капитал |
2 750 -33.6% | 4 141 -4.01% | 4 314 | 8 379 -3.5% | 8 683 4.26% | 8 328 8.21% | 7 696 427.99% | 1 458 12.96% | 1 291 51.23% | 853 9.08% | 782 -48.47% | 1 518 | |||
|
Парични средства |
135 0% | 135 0% | 135 | 361 -3.68% | 375 -75.24% | 1 515 1010.11% | 137 -38.19% | 221 87.83% | 118 -64.51% | 331 -66.7% | 995 4.01% | 957 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2019 | 3 -85% |
| 2018 | 20 -63.64% |
| 2017 | 55 -74.3% |
| 2016 | 214 -23.84% |
| 2015 | 281 11.07% |
| 2014 | 253 -0.78% |
| 2013 | 255 |