| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| БЕНДСТИЛ ЕООД | 27.02.2024 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 0-50 хил. € |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 5 000 -12.52% | 5 715 -30.19% | 8 186 9.13% | 7 502 165.08% | 2 830 -66.9% | 8 549 -41.31% | 14 566 124.3% | 6 494 91.71% | 3 387 -24.76% | 4 502 | 5 178 69.36% | 3 058 75.47% | 1 742 | ||||||
|
Счетоводна печалба |
84 -51.04% | 171 -42.83% | 300 -36.24% | 470 | 567 | 352 1066.1% | 30 -88.5% | 262 | 1 823 318.92% | 435 -30.36% | 625 | ||||||||
|
Оперативни разходи |
4 843 | 5 466 | 7 806 | 6 957 | 2 645 | 7 862 | 11 349 | 6 081 | 3 325 | 4 165 | 3 153 | 2 516 | 1 118 | ||||||
|
Разходи за персонала |
667 -20.86% | 843 -8.29% | 919 -0.06% | 920 | 3 198 16.48% | 2 746 44.39% | 1 901 40.45% | 1 354 72.51% | 785 | 410 61.17% | 254 124.89% | 113 | |||||||
| Нетен марж | 1.68% -44.04% | 3% -18.12% | 3.66% -41.57% | 6.26% | 6.63% | 5.42% 508.25% | 0.89% -84.71% | 5.83% | 35.2% 147.35% | 14.23% -60.31% | 35.86% | ||||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 8 339 -9.99% | 9 265 19.64% | 7 744 -15.11% | 9 122 6.76% | 8 545 -3.75% | 8 878 -1.23% | 8 989 73.32% | 5 186 -5.11% | 5 465 40.29% | 3 896 | 5 129 27.96% | 4 008 73.24% | 2 314 | ||||||
|
Дълготрайни активи |
2 427 -2.25% | 2 482 -8.48% | 2 712 -7.03% | 2 917 470.6% | 511 -82.14% | 2 862 7.08% | 2 673 53.04% | 1 747 19.73% | 1 459 74.18% | 837 | 1 302 37.08% | 950 0% | 950 | ||||||
|
Материални запаси |
2 911 -9.96% | 3 233 3.54% | 3 123 175.51% | 1 134 121.7% | 511 -57.37% | 1 199 -16.09% | 1 430 -19.28% | 1 771 7.71% | 1 644 11.43% | 1 476 | 1 674 435.84% | 312 | |||||||
|
Общо задължения |
3 883 -20.51% | 4 885 39.49% | 3 502 -32.39% | 5 180 11.77% | 4 635 57.35% | 2 946 -20.79% | 3 719 29.88% | 2 863 -9.78% | 3 174 98.88% | 1 596 | 1 858 -9.33% | 2 049 214.85% | 651 | ||||||
|
Задължения към фин. инст. |
3 239 -7.55% | 3 503 55.7% | 2 250 -13.47% | 2 600 408.5% | 511 532.91% | 81 -84.04% | 506 67.51% | 302 322.14% | 72 -54.25% | 156 | 700 | ||||||||
| Вземания общо | 2 925 -16.11% | 3 487 98.37% | 1 758 -64.44% | 4 943 866.8% | 511 -89% | 4 648 6.14% | 4 379 179.72% | 1 566 0.46% | 1 558 222.54% | 483 | 1 203 9.75% | 1 096 47.15% | 745 | ||||||
|
Собствен капитал |
4 456 1.75% | 4 379 3.24% | 4 242 7.6% | 3 942 0.82% | 3 910 -34.09% | 5 932 12.56% | 5 270 126.88% | 2 323 1.36% | 2 292 -0.36% | 2 300 | 3 271 66.98% | 1 959 28.56% | 1 524 | ||||||
|
Парични средства |
53 56.06% | 34 -72.73% | 124 63.51% | 76 -14.94% | 89 7.41% | 83 -81.82% | 456 858.06% | 48 -93.65% | 749 -29.3% | 1 059 | 516 183.71% | 182 -28.51% | 255 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 53 12.77% |
| 2019 | 47 -18.97% |
| 2018 | 58 -22.67% |
| 2017 | 75 -68.62% |
| 2016 | 239 -29.91% |
| 2015 | 341 -33.66% |
| 2014 | 514 50.73% |
| 2013 | 341 |