| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| КУШ ОЙЛ ЕООД | 12.09.2013 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 50k-500k € | 7 |
| КУШ ИНВЕСТ ООД | 14.02.2017 | Съдружник | 50% | 50k-500k € | 7 |
| КУШ ЛОГИСТИКС ЕООД | 30.05.2019 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 50k-500k € | 1 |
| КЕПИТЪЛ СПАРК ЕООД | 13.08.2025 | Едноличен собственик на капитала | 100% |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 8 089 -11.77% | 9 168 6.14% | 8 637 2.69% | 8 411 -1.88% | 8 573 -15.1% | 10 098 -72.19% | 36 305 273.56% | 9 719 61.73% | 6 009 27.27% | 4 722 36.25% | 3 466 26.34% | 2 743 5.49% | 2 600 0.14% | 2 597 | |||||
|
Счетоводна печалба |
1 228 -42.22% | 2 125 -0.29% | 2 132 62.15% | 1 315 88.08% | 699 -67.65% | 2 161 46.53% | 1 475 22.83% | 1 201 34.17% | 895 2.28% | 875 41.17% | 620 63.12% | 380 -27.44% | 524 -24.98% | 698 | |||||
|
Оперативни разходи |
6 846 | 7 019 | 6 435 | 6 996 | 7 110 | 8 021 | 7 244 | 8 473 | 5 114 | 3 810 | 2 744 | 1 488 | 2 027 | 1 748 | |||||
|
Разходи за персонала |
1 732 8.21% | 1 600 8.23% | 1 479 9.46% | 1 351 -31.61% | 1 975 -47.43% | 3 757 62.49% | 2 312 38.41% | 1 670 23.7% | 1 350 70.06% | 794 -11.66% | 899 63.23% | 551 -20.69% | 694 4750% | 14 | |||||
| Нетен марж | 15.18% -34.51% | 23.18% -6.06% | 24.68% 57.91% | 15.63% 91.69% | 8.15% -61.9% | 21.4% 426.85% | 4.06% -67.12% | 12.35% -17.04% | 14.89% -19.63% | 18.53% 3.61% | 17.88% 29.12% | 13.85% -31.21% | 20.13% -25.08% | 26.88% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 14 066 5.52% | 13 331 9.23% | 12 204 26.01% | 9 685 13.6% | 8 526 6.56% | 8 001 3.16% | 7 755 10.63% | 7 010 66.38% | 4 214 40.85% | 2 992 13.7% | 2 631 108.34% | 1 263 -27.18% | 1 734 -3.28% | 1 793 | |||||
|
Дълготрайни активи |
6 615 31.04% | 5 048 -7.94% | 5 483 50.58% | 3 641 3.82% | 3 507 -6.77% | 3 762 -4.18% | 3 926 -5.08% | 4 136 38.34% | 2 990 37.21% | 2 179 6.95% | 2 037 61.34% | 1 263 33.73% | 944 -14.77% | 1 108 | |||||
|
Материални запаси |
438 15.83% | 378 -31.32% | 550 -18.48% | 675 -52.45% | 1 419 80.14% | 788 -19.02% | 973 -39.66% | 1 613 1034.53% | 142 9166.67% | 2 -90.63% | 16 18.52% | 14 35% | 10 -39.39% | 17 | |||||
|
Общо задължения |
515 -48.88% | 1 007 -42.72% | 1 758 28.23% | 1 371 6.85% | 1 283 -12.15% | 1 461 -32.39% | 2 161 -25.24% | 2 890 145.68% | 1 176 58.47% | 742 -38.34% | 1 204 129.98% | 524 11.06% | 471 -9.61% | 522 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
179 -65.14% | 515 -55.14% | 1 148 40.84% | 815 45.57% | 560 129.08% | 244 -69.08% | 790 -41.57% | 1 353 228.29% | 412 | 74 | |||||||||
| Вземания общо | 901 -67.66% | 2 788 63.77% | 1 702 24.08% | 1 372 25.79% | 1 091 -34.41% | 1 663 18.86% | 1 399 41.18% | 991 37.15% | 722 18.64% | 609 34.73% | 452 44.21% | 313 -27.46% | 432 47.99% | 292 | |||||
|
Собствен капитал |
13 551 9.96% | 12 324 17.98% | 10 446 25.65% | 8 314 14.85% | 7 239 10.69% | 6 540 16.9% | 5 595 35.79% | 4 120 35.66% | 3 037 36.8% | 2 220 55.57% | 1 427 13% | 1 263 0% | 1 263 -0.68% | 1 272 | |||||
|
Парични средства |
937 20.51% | 778 1710.71% | 43 -87.5% | 344 -20.57% | 433 -75.46% | 1 762 27.76% | 1 379 593.57% | 199 -37.86% | 320 -59.4% | 788 1095.35% | 66 -43.67% | 117 141.05% | 49 -85.93% | 345 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 226 10.78% |
| 2019 | 204 5.7% |
| 2018 | 193 -10.23% |
| 2017 | 215 -79.41% |
| 2016 | 1044 0.77% |
| 2015 | 1036 18.26% |
| 2014 | 876 36.66% |
| 2013 | 641 |