| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| АГРОПРОГРЕС 2000 ЕООД | 23.01.2008 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 500k-5M € | 5 |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 8 016 -5.42% | 8 475 -9.95% | 9 411 -19.56% | 11 699 11.63% | 10 480 19.66% | 8 758 0.7% | 8 698 4.65% | 8 311 -12.96% | 9 549 9.63% | 8 710 -12.23% | 9 923 13.9% | 8 712 | |||||
|
Счетоводна печалба |
2 008 -3.58% | 2 083 -0.71% | 2 098 -6.02% | 2 232 17.21% | 1 905 -21.99% | 2 441 -14.23% | 2 846 2.09% | 2 788 -19.62% | 3 469 69.22% | 2 050 9.09% | 1 879 24.41% | 1 510 | |||||
|
Оперативни разходи |
5 938 | 6 324 | 7 193 | 9 409 | 8 507 | 6 208 | 5 885 | 5 465 | 5 903 | 6 316 | 7 787 | 6 923 | |||||
|
Разходи за персонала |
720 -0.63% | 725 6.54% | 681 1.37% | 671 7.01% | 627 5.41% | 595 395.32% | 120 -69.48% | 394 14.58% | 344 18.1% | 291 13.12% | 257 2.24% | 252 | |||||
| Нетен марж | 25.06% 1.94% | 24.58% 10.26% | 22.29% 16.83% | 19.08% 5% | 18.17% -34.81% | 27.88% -14.82% | 32.73% -2.45% | 33.55% -7.65% | 36.32% 54.35% | 23.53% 24.28% | 18.94% 9.22% | 17.34% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 6 398 4.57% | 6 118 1.87% | 6 006 -23.12% | 7 812 11.25% | 7 022 9.68% | 6 402 3.43% | 6 190 5.78% | 5 852 9.79% | 5 330 2.27% | 5 212 3.91% | 5 015 -42.43% | 8 712 | |||||
|
Дълготрайни активи |
2 143 9.65% | 1 955 28.07% | 1 526 -45.81% | 2 816 17.62% | 2 394 -7.25% | 2 582 37.61% | 1 876 57.81% | 1 189 2.02% | 1 165 3.08% | 1 130 35.98% | 831 -32.5% | 1 232 | |||||
|
Материални запаси |
1 713 -3.96% | 1 783 -21.57% | 2 274 2.82% | 2 211 5.75% | 2 091 5.93% | 1 974 -3.38% | 2 043 8.38% | 1 885 5.37% | 1 789 4.57% | 1 711 17.07% | 1 461 32.07% | 1 106 | |||||
|
Общо задължения |
340 -75.06% | 1 363 388.28% | 279 -43.48% | 494 62.35% | 304 -36.9% | 482 16.28% | 415 2.14% | 406 -41.75% | 697 -64.61% | 1 969 -52.26% | 4 124 -36.06% | 6 450 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
1 023 | 69 -78.97% | 328 41.1% | 233 244.7% | 67 -93.57% | 1 050 0% | 1 050 16.7% | 900 -40.94% | 1 524 | ||||||||
| Вземания общо | 1 545 4.64% | 1 477 -18.05% | 1 802 17.35% | 1 535 -23.88% | 2 017 33.86% | 1 507 -7.91% | 1 636 -3.24% | 1 691 0.7% | 1 679 -0.39% | 1 686 -27.73% | 2 333 15.2% | 2 025 | |||||
|
Собствен капитал |
6 058 27.4% | 4 755 -16.96% | 5 726 -21.74% | 7 318 8.94% | 6 717 13.47% | 5 920 2.51% | 5 775 6.05% | 5 446 17.55% | 4 633 42.87% | 3 243 41.97% | 2 284 0.97% | 2 262 | |||||
|
Парични средства |
991 10.48% | 897 125.58% | 398 -67.94% | 1 241 141.97% | 513 56.72% | 327 -47.84% | 627 -41.65% | 1 075 61.52% | 666 7.51% | 619 87.46% | 330 -30.69% | 477 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 92 -1.08% |
| 2020 | 93 -4.12% |
| 2019 | 97 -3% |
| 2018 | 100 -5.66% |
| 2017 | 106 1.92% |
| 2016 | 104 0.97% |
| 2015 | 103 -0.96% |
| 2014 | 104 -3.7% |
| 2013 | 108 |