| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 29 -3.39% | 30 1.72% | 30 0% | 30 -18.31% | 36 -64.14% | 101 -73.42% | 381 -65.12% | 1 092 -14.15% | 1 272 | ||||||||||
|
Счетоводна печалба |
8 -37.5% | 12 14.29% | 11 -34.38% | 16 3300% | -1 -109.09% | 6 320% | -3 44.44% | -5 -350% | -1 | ||||||||||
|
Оперативни разходи |
21 | 18 | 19 | 13 | 37 | 95 | 380 | 1 092 | 1 273 | ||||||||||
|
Разходи за персонала |
4 60% | 3 25% | 2 -76.47% | 9 30.77% | 7 -58.06% | 16 -29.55% | 22 -13.73% | 26 70% | 15 | ||||||||||
| Нетен марж | 26.32% -35.31% | 40.68% 12.35% | 36.21% -34.38% | 55.17% 4017.24% | -1.41% -125.35% | 5.56% 927.78% | -0.67% -59.28% | -0.42% -424.16% | -0.08% | ||||||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 193 4.42% | 185 5.23% | 176 5.52% | 167 -2.4% | 171 -2.05% | 174 -1.73% | 177 -2.25% | 182 -9.9% | 201 -1.99% | 206 -5.19% | 217 -7.63% | 235 -36.43% | 369 -9.41% | 407 | |||||
|
Дълготрайни активи |
153 -2.6% | 157 -2.53% | 162 -2.77% | 166 -2.4% | 170 -2.06% | 174 -1.73% | 177 -2.26% | 181 -10.15% | 201 -1.99% | 206 -5.19% | 217 -7.63% | 235 -4.77% | 246 -6.59% | 264 | |||||
|
Материални запаси |
123 -5.51% | 130 | |||||||||||||||||
|
Общо задължения |
1 -60% | 3 0% | 3 -95.24% | 54 -17.32% | 65 -14.19% | 76 -11.9% | 86 -15.15% | 101 -22.66% | 131 -12.93% | 150 -6.67% | 161 -12.5% | 184 -41.75% | 316 -16.94% | 380 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
19 -53.16% | 40 -46.26% | 75 | ||||||||||||||||
| Вземания общо | 14 | ||||||||||||||||||
|
Собствен капитал |
191 4.76% | 183 5.31% | 173 53.39% | 113 6.76% | 106 7.25% | 99 7.82% | 92 14.01% | 80 13.77% | 71 27.78% | 55 -0.92% | 56 10.1% | 51 -4.81% | 53 96.23% | 27 | |||||
|
Парични средства |
1 0% | 1 0% | 1 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 2 100% |
| 2020 | 1 -50% |
| 2019 | 2 100% |
| 2018 | 1 -66.67% |
| 2017 | 3 |
| 2016 | 3 |
| 2015 | 3 50% |
| 2014 | 2 -33.33% |
| 2013 | 3 |