| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 13 454 -8.43% | 14 694 2.78% | 14 297 7.2% | 13 337 5.05% | 12 695 9.9% | 11 552 12.12% | 10 303 | 8 100 71.94% | 4 711 -3.34% | 4 874 -5.01% | 5 131 | ||||||
|
Счетоводна печалба |
403 61.81% | 249 97.97% | 126 24.24% | 101 0% | 101 -41.42% | 173 -16.34% | 207 | 225 104.65% | 110 -24.03% | 145 191.75% | 50 | ||||||
|
Оперативни разходи |
13 042 | 14 430 | 14 156 | 13 217 | 12 581 | 11 379 | 10 044 | 7 798 | 4 537 | 4 655 | 5 014 | ||||||
|
Разходи за персонала |
463 3.66% | 447 5.3% | 424 10.23% | 385 0.53% | 383 21.39% | 315 17.75% | 268 | 210 522.73% | 34 4.76% | 32 -24.1% | 42 | ||||||
| Нетен марж | 2.99% 76.71% | 1.69% 92.62% | 0.88% 15.9% | 0.76% -4.81% | 0.8% -46.7% | 1.5% -25.38% | 2% | 2.78% 19.02% | 2.33% -21.41% | 2.97% 207.15% | 0.97% | ||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 1 940 -5.72% | 2 057 -1.85% | 2 096 1.03% | 2 075 -9.86% | 2 302 5.02% | 2 192 -3.77% | 2 278 | 1 855 26.54% | 1 466 -1.55% | 1 489 | |||||||
|
Дълготрайни активи |
781 1.39% | 770 4.73% | 735 1.48% | 725 -2.75% | 745 -3.76% | 774 -6.43% | 827 | 769 -2.15% | 786 -3.75% | 817 | |||||||
|
Материални запаси |
459 -14.8% | 539 -35.89% | 841 -16.97% | 1 012 -16.31% | 1 210 3.95% | 1 164 -5.91% | 1 237 | 832 85% | 450 12.1% | 401 | |||||||
|
Общо задължения |
268 -60.62% | 682 -24.05% | 897 1.8% | 881 -18.14% | 1 077 0.81% | 1 068 -18.24% | 1 306 | 1 120 26.22% | 887 -7.52% | 959 | |||||||
|
Задължения към фин. инст. |
337 -44.49% | 608 20.96% | 503 -25.25% | 672 -1.94% | 686 -16.6% | 822 | 827 12.14% | 737 -14.37% | 861 | ||||||||
| Вземания общо | 630 -12.56% | 720 51.34% | 476 67.45% | 284 -7.64% | 308 40.98% | 218 13.56% | 192 | 127 -8.12% | 139 -0.37% | 139 | |||||||
|
Собствен капитал |
1 671 21.48% | 1 376 14.75% | 1 199 0.47% | 1 193 -2.59% | 1 225 9.01% | 1 124 15.75% | 971 | 735 27.03% | 579 47.59% | 392 | |||||||
|
Парични средства |
63 264.71% | 17 -51.43% | 36 -17.65% | 43 77.08% | 25 20% | 20 400% | 4 | 124 37.29% | 90 11.32% | 81 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 92 -12.38% |
| 2019 | 105 9.38% |
| 2018 | 96 -8.57% |
| 2017 | 105 12.9% |
| 2016 | 93 6.9% |
| 2015 | 87 17.57% |
| 2014 | 74 1.37% |
| 2013 | 73 |