| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| ПРИБОЙ ООД | 17.07.2008 | Съдружник | - | 50k-500k € | 3 |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 1 263 0.65% | 1 255 2.42% | 1 226 8.36% | 1 131 -65.57% | 3 285 80.96% | 1 815 36.17% | 1 333 -10.44% | 1 488 8.94% | 1 366 31.76% | 1 037 -4.61% | 1 087 -8.76% | 1 191 | 1 581 | ||||||
|
Счетоводна печалба |
88 284.44% | 23 -15.09% | 27 55.88% | 17 -93.27% | 258 163.44% | -407 -1890% | -20 -141.67% | 49 308.7% | -24 63.49% | -64 | -59 | 60 | |||||||
|
Оперативни разходи |
1 168 | 1 228 | 1 194 | 1 105 | 2 994 | 1 453 | 1 307 | 1 391 | 1 334 | 1 101 | 555 | 1 158 | 1 505 | ||||||
|
Разходи за персонала |
509 1.22% | 503 9.71% | 458 26.02% | 364 -22.97% | 472 28.37% | 368 4.05% | 353 -0.86% | 356 5.13% | 339 22.32% | 277 | 394 | 513 | |||||||
| Нетен марж | 7% 281.96% | 1.83% -17.1% | 2.21% 43.85% | 1.54% -80.45% | 7.86% 135.06% | -22.42% -1361.39% | -1.53% -146.53% | 3.3% 291.56% | -1.72% 72.29% | -6.21% | -4.94% | 3.82% | |||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 2 122 3.67% | 2 047 -0.6% | 2 059 6.09% | 1 941 -7.59% | 2 100 -39.85% | 3 492 -11.85% | 3 961 10.78% | 3 576 -4.45% | 3 743 -3.33% | 3 872 -5.42% | 4 093 -2.6% | 4 203 | 3 196 | ||||||
|
Дълготрайни активи |
927 -9.53% | 1 025 6.82% | 960 5.45% | 910 -8.95% | 1 000 -59.19% | 2 450 -11.24% | 2 760 12.27% | 2 458 -5.5% | 2 601 -6.98% | 2 797 -9.97% | 3 107 -3.06% | 3 205 | 2 265 | ||||||
|
Материални запаси |
199 -18.79% | 245 -10.63% | 274 -10.37% | 306 58.62% | 193 -56.67% | 445 8.34% | 411 56.84% | 262 -20% | 327 15.11% | 284 29% | 220 -3.36% | 228 | 309 | ||||||
|
Общо задължения |
150 3.53% | 145 -41.77% | 248 75.45% | 142 -46.11% | 263 -77.03% | 1 144 -3.33% | 1 184 31.76% | 898 -21% | 1 137 -8.4% | 1 241 -11.16% | 1 397 -4.61% | 1 465 | 479 | ||||||
|
Задължения към фин. инст. |
4 | 876 -9.6% | 969 30.4% | 743 -15.07% | 875 -12.7% | 1 003 -19.2% | 1 241 3.94% | 1 194 | 295 | ||||||||||
| Вземания общо | 834 24.68% | 669 14.93% | 582 7.35% | 542 -27.08% | 744 34.1% | 555 -14.23% | 647 -11.17% | 728 -1.18% | 737 0.35% | 734 2.5% | 716 0.29% | 714 | 619 | ||||||
|
Собствен капитал |
1 910 4.33% | 1 830 1.1% | 1 810 1.35% | 1 786 0.98% | 1 769 -20.07% | 2 213 -15.53% | 2 620 -0.77% | 2 641 1.89% | 2 592 -0.9% | 2 615 -2.42% | 2 680 -1.5% | 2 721 | 2 698 | ||||||
|
Парични средства |
158 51.47% | 104 -56.22% | 238 34.68% | 177 7.79% | 164 435% | 31 -78.65% | 144 11.95% | 128 66.23% | 77 37.27% | 56 12.24% | 50 -9.26% | 55 | 175 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 47 |
| 2020 | 47 -4.08% |
| 2019 | 49 6.52% |
| 2018 | 46 -4.17% |
| 2017 | 48 -14.29% |
| 2016 | 56 -8.2% |
| 2015 | 61 -6.15% |
| 2014 | 65 1.56% |
| 2013 | 64 |