| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| ЕЖКО БЕЖКО ООД | 08.09.2011 | Съдружник | 10% | ||
| Балгериън трак сървис ООД | 15.07.2020 | Съдружник | 99% | 5M-50M € | 89 |
| Година в хиляди € | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 774 132.77% | 332 -72.81% | 1 222 -11.44% | 1 380 30.56% | 1 057 | 732 -67.83% | 2 274 18.64% | 1 917 -42.57% | 3 338 -20.51% | 4 199 112.69% | 1 974 -27.08% | 2 707 | |||||
|
Счетоводна печалба |
269 1021.28% | 24 129.19% | -82 -243.75% | 57 104.77% | -1 200 | 246 26.58% | 194 -72.7% | 712 -1% | 719 -5.13% | 758 9.62% | 691 40.98% | 490 | |||||
|
Оперативни разходи |
504 | 342 | 1 305 | 1 218 | 2 293 | 485 | 2 080 | 1 114 | 2 617 | 3 415 | 1 974 | 1 866 | |||||
|
Разходи за персонала |
297 64.77% | 180 -8.57% | 197 -3.99% | 205 28.12% | 160 | 61 22.45% | 50 4.26% | 48 10.59% | 43 7.59% | 40 5.33% | 38 -65.6% | 111 | |||||
| Нетен марж | 34.83% 381.71% | 7.23% 207.38% | -6.73% -262.33% | 4.15% 103.66% | -113.49% | 33.61% 293.45% | 8.54% -76.99% | 37.13% 72.39% | 21.54% 19.35% | 18.05% -48.46% | 35.02% 93.34% | 18.11% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 2 965 -2.42% | 3 039 7.29% | 2 832 38.96% | 2 038 0% | 2 038 | 6 157 -1.25% | 6 236 -11.49% | 7 046 6.25% | 6 631 -1.76% | 6 750 16.13% | 5 812 62.96% | 3 567 | |||||
|
Дълготрайни активи |
2 283 -5.3% | 2 411 30.35% | 1 850 27.04% | 1 456 24.1% | 1 173 | 4 504 155.96% | 1 760 27.53% | 1 380 -9.73% | 1 529 -2.86% | 1 574 -12.71% | 1 803 0% | 1 803 | |||||
|
Материални запаси |
147 -7.1% | 159 -49.18% | 312 -35.59% | 484 128.74% | 212 | 926 -73.84% | 3 540 | 4 319 -5.67% | 4 579 36.11% | 3 364 167.55% | 1 257 | ||||||
|
Общо задължения |
260 -81.54% | 1 410 370.65% | 300 -5.79% | 318 -44.61% | 574 | 972 -9% | 1 069 | 2 541 -29.02% | 3 580 -9.51% | 3 956 124.29% | 1 764 | ||||||
|
Задължения към фин. инст. |
115 -76.99% | 500 132.86% | 215 | ||||||||||||||
| Вземания общо | 509 16.92% | 435 -28.31% | 607 437.1% | 113 -75.39% | 459 | 712 -16.8% | 855 94.08% | 441 -27.13% | 605 16.67% | 518 -2.03% | 529 26.37% | 419 | |||||
|
Собствен капитал |
1 501 6.45% | 1 410 -1.71% | 1 435 -5.43% | 1 517 3.92% | 1 460 | 5 185 4.46% | 4 964 | 4 090 29.02% | 3 170 27.47% | 2 487 37.95% | 1 803 | ||||||
|
Парични средства |
25 -37.66% | 39 -37.4% | 63 36.67% | 46 -76.25% | 194 | 15 -92.97% | 218 | 126 364.15% | 27 -57.26% | 63 -45.37% | 116 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 24 20% |
| 2019 | 20 11.11% |
| 2018 | 18 -10% |
| 2017 | 20 |
| 2016 | 20 17.65% |
| 2015 | 17 70% |
| 2014 | 10 11.11% |
| 2013 | 9 |