| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| ИНЖЕНЕРИНГ - ППП ЕООД | 19.01.2015 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 1 |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 532 -29.9% | 759 | 951 60.07% | 594 -58.05% | 1 416 41.83% | 999 | 673 -16.96% | 811 6.8% | 759 65.18% | 460 -12.55% | 526 57.67% | 333 | |||||||
|
Счетоводна печалба |
36 26.79% | 29 | 220 231.54% | 66 -82.83% | 387 116.29% | 179 | 139 -20.99% | 175 56.62% | 112 563.64% | 17 -67.96% | 53 15.73% | 46 | |||||||
|
Оперативни разходи |
480 | 713 | 726 | 560 | 1 020 | 813 | 522 | 613 | 620 | 415 | 472 | 288 | |||||||
|
Разходи за персонала |
216 -14.37% | 253 | 392 435.66% | 73 -80.28% | 371 84.01% | 201 | 80 -20.41% | 100 188.24% | 35 -11.69% | 39 -77.22% | 173 115.29% | 80 | |||||||
| Нетен марж | 6.82% 80.86% | 3.77% | 23.17% 107.12% | 11.19% -59.06% | 27.33% 52.49% | 17.92% | 20.58% -4.85% | 21.63% 46.65% | 14.75% 301.76% | 3.67% -63.36% | 10.02% -26.6% | 13.65% | |||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 1 413 -3.93% | 1 470 7.51% | 1 368 3.08% | 1 327 7.19% | 1 238 -8.19% | 1 348 29.33% | 1 043 | 1 162 3.51% | 1 123 57.42% | 713 29.29% | 552 22.47% | 450 543.07% | 70 | ||||||
|
Дълготрайни активи |
1 161 -0.44% | 1 166 -14.73% | 1 368 36.27% | 1 004 8.27% | 927 128.05% | 406 -1.61% | 413 | 417 -3.55% | 433 -2.31% | 443 3.46% | 428 147.63% | 173 956.25% | 16 | ||||||
|
Материални запаси |
2 50% | 1 | 238 | 36 -1.41% | 36 | 191 | |||||||||||||
|
Общо задължения |
585 1.51% | 577 -12.22% | 657 95.29% | 336 5.28% | 320 2.29% | 312 -12.09% | 355 | 697 -9.97% | 775 50.9% | 513 34.77% | 381 28.89% | 296 1184.44% | 23 | ||||||
|
Задължения към фин. инст. |
446 -10.64% | 500 -15.92% | 594 317.99% | 142 | 18 111.76% | 9 | 77 -48.98% | 150 -22.83% | 195 -8.19% | 212 | |||||||||
| Вземания общо | 171 -32.6% | 254 | 317 -19.48% | 394 -8.88% | 432 32.03% | 327 | 469 -6.9% | 504 87.26% | 269 139.09% | 112 32.53% | 85 492.86% | 14 | |||||||
|
Собствен капитал |
827 -7.44% | 894 -8.29% | 975 -1.6% | 990 7.91% | 918 -11.4% | 1 036 50.74% | 687 | 465 33.48% | 348 74.17% | 200 17.07% | 171 10.23% | 155 148.36% | 62 | ||||||
|
Парични средства |
76 71.26% | 44 | 4 -96.91% | 132 -73.81% | 506 69.06% | 299 | 81 16.06% | 70 13600% | 1 -95.24% | 11 600% | 2 -97.25% | 56 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 26 23.81% |
| 2020 | 21 -12.5% |
| 2019 | 24 4.35% |
| 2018 | 23 -8% |
| 2017 | 25 -16.67% |
| 2016 | 30 3.45% |
| 2015 | 29 3.57% |
| 2014 | 28 21.74% |
| 2013 | 23 |