| Година в хиляди € | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 110 505 38.69% | 79 680 -20.93% | 100 766 -11.12% | 113 373 5.62% | 107 339 26.05% | 85 154 6.45% | 79 993 2.86% | 77 771 0.92% | 77 060 -2.07% | 78 692 23.83% | 63 548 19.04% | 53 385 | |||
|
Счетоводна печалба |
10 022 132.64% | 4 308 -61.85% | 11 293 28.79% | 8 769 3833.49% | 223 -93.91% | 3 663 466.4% | 647 193.5% | 220 78.84% | 123 133.98% | 53 100.96% | -5 459 66.09% | -16 097 | |||
|
Оперативни разходи |
99 211 | 74 375 | 88 631 | 103 736 | 105 472 | 80 709 | 78 530 | 76 562 | 75 319 | 76 587 | 66 836 | 67 114 | |||
|
Разходи за персонала |
34 236 12.41% | 30 457 -14.74% | 35 724 -2.17% | 36 517 -19.1% | 45 141 46.78% | 30 753 -1.49% | 31 217 -3.25% | 32 265 1.25% | 31 865 26.26% | 25 238 0.66% | 25 071 8.62% | 23 082 | |||
| Нетен марж | 9.07% 67.74% | 5.41% -51.76% | 11.21% 44.9% | 7.73% 3624.14% | 0.21% -95.17% | 4.3% 432.07% | 0.81% 185.35% | 0.28% 77.21% | 0.16% 138.93% | 0.07% 100.78% | -8.59% 71.51% | -30.15% | |||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 17 | 34 015 112.44% | 16 011 -45.9% | 29 597 -3.62% | 30 708 -16.28% | 36 678 -0.92% | 37 018 5.23% | 35 177 5.32% | 33 400 | ||||||
|
Дълготрайни активи |
11 | 16 011 -9.42% | 17 677 -6.94% | 18 995 -8.67% | 20 797 -10.67% | 23 281 -9.8% | 25 810 11.83% | 23 079 | |||||||
|
Материални запаси |
6 | 2 466 -35.04% | 3 796 -53.35% | 8 139 -24.14% | 10 729 34.63% | 7 970 -10.45% | 8 899 84.12% | 4 833 | |||||||
|
Общо задължения |
13 | 34 015 238.99% | 10 034 -89.86% | 98 977 -1.76% | 100 745 -5.79% | 106 935 -0.43% | 107 394 1.64% | 105 657 7.41% | 98 371 | ||||||
|
Задължения към фин. инст. |
6 | 10 993 7.5% | 10 226 -17.7% | 12 424 -30.57% | 17 895 -2.59% | 18 371 -11.16% | 20 679 -10.04% | 22 987 | |||||||
| Вземания общо | 19 | 12 395 63.93% | 7 561 129.91% | 3 289 5.05% | 3 131 -38.44% | 5 086 | 3 503 | ||||||||
|
Собствен капитал |
-48 | 22 519 132.45% | -69 390 0.92% | -70 037 0.31% | -70 258 0.18% | -70 381 0.07% | -70 429 -8.4% | -64 970 | |||||||
|
Парични средства |
101 | 556 95.33% | 285 -85.9% | 2 020 196.55% | 681 45.57% | 468 -76.42% | 1 984 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 9 -10% |
| 2019 | 10 25% |
| 2018 | 8 -11.11% |
| 2017 | 9 -25% |
| 2015 | 12 |
| 2014 | 12 |
| 2013 | 12 -7.69% |
| 2010 | 13 |