ДЖАНСЕЛ - ФАХРИ НАСУФ ЕТ

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
108564961
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
2004 година
Наименование
ДЖАНСЕЛ - ФАХРИ НАСУФ
Правна форма
Едноличен търговец (ЕТ)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, с. Невестино (6722), ДОМ 26
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
Търговия на едро и дребно с всякакви хранителни, промишлени, селскостопански и други стоки в първоначален, преработен или обработен вид, животни и животинска продукция, внос и износ на всяка... Търговия на едро и дребно с всякакви хранителни, промишлени, селскостопански и други стоки в първоначален, преработен или обработен вид, животни и животинска продукция, внос и износ на всякакви стоки, производство и продажба на хранителни, промишлени и други стоки, ресторантьорство, кафетерия, строителна, туристическа, превозна и таксиметрова дейност в страната и чужбина, разкриване на игротека с електронно - механични и компютърни игри или извършване на друга всякаква стопанска и търговска дейност незабранена със закон. прочети още скрии
Собственост
Физическо лице търговец: ФАХРИ МУСТАФА НАСУФ (свързан с 1 фирма)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Няма данни.
Балансов отчет
Няма данни.

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма ДЖАНСЕЛ - ФАХРИ НАСУФ ЕТ с ЕИК/ПИК 108564961 е основана на 14 Септември 2010 година с правна форма "Едноличен търговец" или на кратко "ЕТ". Седалището на компанията се намира в с. Невестино.

Хронология

2004
Регистрация на фирмата

14.09.2010
Физическо лице търговец

Свързани фирми

Няма данни.

Предишна фирма Следваща фирма