| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 17 9.68% | 16 | 21 -2.33% | 22 | 24 23.68% | 19 5.56% | 18 -10% | 20 -14.89% | 24 | 25 2.08% | 25 | ||||||||
|
Счетоводна печалба |
1 0% | 1 | 1 0% | 1 | 2 200% | 1 -50% | 1 -50% | 2 100% | 1 | 3 66.67% | 2 | ||||||||
|
Оперативни разходи |
16 | 15 | 21 | 21 | 22 | 19 | 17 | 19 | 23 | 22 | 23 | ||||||||
|
Разходи за персонала |
8 -6.25% | 8 | 10 11.76% | 9 | 7 -6.67% | 8 66.67% | 5 0% | 5 -18.18% | 6 | 3 0% | 3 | ||||||||
| Нетен марж | 2.94% -8.82% | 3.23% | 2.38% 2.38% | 2.33% | 6.38% 142.55% | 2.63% -52.63% | 5.56% -44.44% | 10% 135% | 4.26% | 10.2% 63.27% | 6.25% | ||||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 23 12.5% | 20 | 18 0% | 18 2.94% | 17 3.03% | 17 6.45% | 16 10.71% | 14 3.7% | 14 12.5% | 12 9.09% | 11 10% | 10 33.33% | 8 | ||||||
|
Дълготрайни активи |
1 -50% | 1 | 2 50% | 1 -33.33% | 2 | 1 0% | 1 0% | 1 -75% | 2 0% | 2 100% | 1 | ||||||||
|
Материални запаси |
|||||||||||||||||||
|
Общо задължения |
4 100% | 2 | 1 0% | 1 -50% | 1 -33.33% | 2 200% | 1 -50% | 1 -33.33% | 2 0% | 2 0% | 2 50% | 1 | |||||||
|
Задължения към фин. инст. |
|||||||||||||||||||
| Вземания общо | 6 1000% | 1 | 1 -66.67% | 2 50% | 1 100% | 1 -66.67% | 2 50% | 1 -33.33% | 2 0% | 2 -25% | 2 100% | 1 -33.33% | 2 | ||||||
|
Собствен капитал |
19 2.78% | 18 | 18 2.94% | 17 3.03% | 17 6.45% | 16 10.71% | 14 3.7% | 14 8% | 13 19.05% | 11 10.53% | 10 11.76% | 9 30.77% | 7 | ||||||
|
Парични средства |
17 -10.81% | 19 | 16 3.33% | 15 3.45% | 15 -9.38% | 16 14.29% | 14 7.69% | 13 13.04% | 12 15% | 10 25% | 8 14.29% | 7 40% | 5 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 4 |
| 2019 | 4 300% |
| 2018 | 1 -80% |
| 2017 | 5 25% |
| 2016 | 4 |
| 2015 | 4 |
| 2014 | 4 |
| 2013 | 4 |