| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 23 9.76% | 21 | 31 36.36% | 22 -26.67% | 31 36.36% | 22 10% | 20 -6.98% | 22 26.47% | 17 -8.11% | 19 42.31% | 13 116.67% | 6 | ||||||
|
Счетоводна печалба |
3 150% | 1 | 6 1000% | 1 -75% | 2 -42.86% | 4 -30% | 5 100% | 3 25% | 2 0% | 2 33.33% | 2 50% | 1 | ||||||
|
Оперативни разходи |
20 | 20 | 20 | 22 | 24 | 19 | 15 | 19 | 15 | 17 | 12 | 5 | ||||||
|
Разходи за персонала |
4 -52.94% | 9 | 10 35.71% | 7 16.67% | 6 300% | 2 -50% | 3 0% | 3 20% | 3 25% | 2 -20% | 3 66.67% | 2 | ||||||
| Нетен марж | 11.11% 127.78% | 4.88% | 18.33% 706.67% | 2.27% -65.91% | 6.67% -58.1% | 15.91% -36.36% | 25% 115% | 11.63% -1.16% | 11.76% 8.82% | 10.81% -6.31% | 11.54% -30.77% | 16.67% | ||||||
| Вписан в ТР | ||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 43 23.19% | 35 | 28 20% | 23 9.76% | 21 5.13% | 20 -2.5% | 20 73.91% | 12 21.05% | 10 35.71% | 7 27.27% | 6 57.14% | 4 | ||||||
|
Дълготрайни активи |
2 -40% | 3 | 1 -50% | 1 100% | 1 -50% | 1 0% | 1 0% | 1 100% | 1 0% | 1 | ||||||||
|
Материални запаси |
||||||||||||||||||
|
Общо задължения |
12 100% | 6 | 1 -50% | 2 300% | 1 -50% | 1 100% | 1 | 1 100% | 1 | |||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
4 | |||||||||||||||||
| Вземания общо | 14 64.71% | 9 | 11 4.76% | 11 10.53% | 10 5.56% | 9 28.57% | 7 7.69% | 7 85.71% | 4 40% | 3 150% | 1 | |||||||
|
Собствен капитал |
31 7.02% | 29 | 27 26.83% | 21 2.5% | 20 8.11% | 19 15.63% | 16 39.13% | 12 21.05% | 10 46.15% | 7 30% | 5 42.86% | 4 | ||||||
|
Парични средства |
28 14.89% | 24 | 16 39.13% | 12 15% | 10 0% | 10 5.26% | 10 137.5% | 4 -20% | 5 11.11% | 5 12.5% | 4 60% | 3 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 5 |
| 2019 | 5 150% |
| 2018 | 2 -60% |
| 2017 | 5 25% |
| 2016 | 4 |
| 2015 | 4 33.33% |
| 2014 | 3 |
| 2013 | 3 |