| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| КАРИЕРА СМОЛСКО ЕООД | 04.04.2024 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 500k-5M € | |
| Каменни кариери ЕООД | 12.02.2025 | Едноличен собственик на капитала | 100% | ||
| СТУДЕНА 3 ЕООД | 15.10.2025 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 50k-500k € | |
| ПРОСПЕКТ ИНВЕСТ ЕООД | 15.10.2025 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 0-50 хил. € | 2 |
| НАХОДИЩЕ СТУДЕНА ЕООД | 23.10.2025 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 50k-500k € |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 740 26.91% | 583 20.49% | 484 109.05% | 232 51.51% | 153 -71.82% | 542 -9.86% | 602 98.15% | 304 35.93% | 223 -24.91% | 298 84.76% | 161 0% | 161 -64.92% | 459 -31.81% | 673 -32.81% | 1 002 46.82% | 683 | |||||
|
Счетоводна печалба |
65 -5.19% | 69 -56.31% | 158 896.77% | 16 109.14% | -173 -238.37% | 125 102.48% | 62 320% | -28 -223.53% | -9 -125.76% | 34 144.3% | -76 67.32% | -233 -1672.41% | 15 -52.46% | 31 -63.91% | 86 139.39% | -219 | |||||
|
Оперативни разходи |
666 | 488 | 308 | 215 | 323 | 414 | 526 | 332 | 224 | 257 | 163 | 384 | 432 | 633 | 916 | 902 | |||||
|
Разходи за персонала |
70 3.01% | 68 9.02% | 62 62.67% | 38 -35.9% | 60 -12.03% | 68 -19.39% | 84 27.91% | 66 -17.31% | 80 8.33% | 74 32.11% | 56 -13.49% | 64 -17.65% | 78 -35.44% | 121 76.87% | 69 0.75% | 68 | |||||
| Нетен марж | 8.84% -25.29% | 11.83% -63.74% | 32.63% 376.81% | 6.84% 106.04% | -113.38% -591% | 23.09% 124.62% | 10.28% 211.03% | -9.26% -138.02% | -3.89% -134.3% | 11.34% 123.97% | -47.3% 67.32% | -144.76% -4582.63% | 3.23% -30.28% | 4.63% -46.28% | 8.62% 126.83% | -32.13% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 1 015 -16.38% | 1 214 -34.25% | 1 847 1057.69% | 160 -29.09% | 225 0% | 225 -29.82% | 321 -16.29% | 383 4.32% | 367 53.42% | 239 10.9% | 216 -20.23% | 270 -42.37% | 469 -9.82% | 520 -47.61% | 993 79.24% | 554 | |||||
|
Дълготрайни активи |
932 -11.63% | 1 055 -11.57% | 1 193 7676.67% | 15 -77.27% | 67 -56.29% | 154 -43.66% | 274 -6.29% | 292 8.75% | 269 105.47% | 131 66.23% | 79 -38.89% | 129 50% | 86 -46.84% | 162 -70.9% | 555 44.8% | 383 | |||||
|
Материални запаси |
112 0% | 112 114.71% | 52 -16.39% | 62 916.67% | 6 9.09% | 6 -54.17% | 12 -68.42% | 39 -61.03% | 100 69.57% | 59 69.12% | 35 | 18 227.27% | 6 | ||||||||
|
Общо задължения |
131 -59.49% | 323 -66.19% | 956 688.61% | 121 -23.55% | 159 336.62% | 36 -85.8% | 256 -32.71% | 380 11.23% | 342 66.58% | 205 -4.75% | 215 -10.81% | 241 16.54% | 207 -23.73% | 271 -19.3% | 336 -17.85% | 410 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
6 -80.65% | 32 -79.26% | 153 29.44% | 118 -2.12% | 121 66.2% | 73 -35.75% | 113 1.38% | 111 -30.57% | 161 -28.96% | 226 29.62% | 174 | ||||||||||
| Вземания общо | 54 -61.82% | 141 13.64% | 124 284.13% | 32 -32.98% | 48 67.86% | 29 7.69% | 27 -14.75% | 31 -4.69% | 33 -32.63% | 49 93.88% | 25 -38.75% | 41 -86.01% | 292 14.17% | 256 -5.29% | 270 116.8% | 125 | |||||
|
Собствен капитал |
324 25.54% | 258 36.49% | 189 506.56% | 31 103.33% | 15 -91.87% | 189 190.55% | 65 2016.67% | 3 -88% | 26 -25.37% | 34 6600% | 1 -98.25% | 29 -88.89% | 262 5.34% | 249 10.43% | 225 55.83% | 145 | |||||
|
Парични средства |
27 55.88% | 17 126.67% | 8 -87.18% | 60 108.93% | 29 14.29% | 25 444.44% | 5 -88% | 38 120.59% | 17 -66% | 51 25% | 41 -15.79% | 49 -36.67% | 77 -25.74% | 103 104.04% | 51 25.32% | 40 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 21 16.67% |
| 2019 | 18 63.64% |
| 2018 | 11 22.22% |
| 2017 | 9 -50% |
| 2016 | 18 |
| 2015 | 18 -18.18% |
| 2014 | 22 22.22% |
| 2013 | 18 |