| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 7 -60.61% | 17 65% | 10 66.67% | 6 -45.45% | 11 | 15 70.59% | 9 41.67% | 6 -25% | 8 6.67% | 8 -99.91% | 8 181 55072.41% | 15 26.09% | 12 | ||||||
|
Счетоводна печалба |
1 -50% | 1 0% | 1 0% | 1 0% | 1 | 2 300% | 1 0% | 1 0% | 1 0% | 1 -99.95% | 1 023 99900% | 1 100% | 1 | ||||||
|
Оперативни разходи |
6 | 16 | 9 | 5 | 10 | 13 | 8 | 6 | 8 | 7 | 7 158 | 14 | 11 | ||||||
|
Разходи за персонала |
2 -75% | 6 50% | 4 33.33% | 3 -25% | 4 | 4 0% | 4 0% | 4 16.67% | 3 0% | 3 -99.88% | 2 556 124900% | 2 33.33% | 2 | ||||||
| Нетен марж | 7.69% 26.92% | 6.06% -39.39% | 10% -40% | 16.67% 83.33% | 9.09% | 13.79% 134.48% | 5.88% -29.41% | 8.33% 33.33% | 6.25% -6.25% | 6.67% -46.67% | 12.5% 81.25% | 6.9% 58.62% | 4.35% | ||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 16 3.33% | 15 20% | 13 8.7% | 12 9.52% | 11 5% | 10 0% | 10 33.33% | 8 0% | 8 -6.25% | 8 -5.88% | 9 -99.9% | 8 692 54738.71% | 16 6.9% | 15 | |||||
|
Дълготрайни активи |
1 -50% | 2 0% | 2 0% | 2 -20% | 3 0% | 3 0% | 3 0% | 3 0% | 3 -16.67% | 3 0% | 3 -99.9% | 3 068 37400% | 8 128.57% | 4 | |||||
|
Материални запаси |
2 0% | 2 -60% | 5 42.86% | 4 0% | 4 133.33% | 2 | 1 -75% | 4 -20% | 5 -9.09% | 6 -99.89% | 5 113 | 16 | |||||||
|
Общо задължения |
2 0% | 2 | 1 100% | 1 -50% | 1 -50% | 2 -33.33% | 3 -99.91% | 3 579 30334.78% | 12 666.67% | 2 | |||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
|||||||||||||||||||
| Вземания общо | 1 | ||||||||||||||||||
|
Собствен капитал |
14 3.7% | 14 8% | 13 8.7% | 12 9.52% | 11 5% | 10 11.11% | 9 28.57% | 7 7.69% | 7 8.33% | 6 9.09% | 6 -99.89% | 5 113 124900% | 4 -80.49% | 21 | |||||
|
Парични средства |
11 -4.55% | 11 100% | 6 -8.33% | 6 33.33% | 5 -25% | 6 -20% | 8 87.5% | 4 300% | 1 | 511 5455.56% | 9 200% | 3 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 3 50% |
| 2020 | 2 -33.33% |
| 2019 | 3 200% |
| 2018 | 1 -50% |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 2 |