МЕГАФРУТ ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
112620202
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
2005 година
Наименование
МЕГАФРУТ
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. Пазарджик (4400), ул.М.Стефанов, 13, ет. 3
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
ПОКУПКА НА СТОКИ С ЦЕЛ ПРЕПРОДАЖБА В ПЪРВОНАЧАЛЕН ИЛИ ОБРАБОТЕН ВИД; ТЪРГОВИЯ С ПЛОДОВЕ И ЗЕЛЕНЧУЦИ; РЕКЛАМНИ И ИНФОРМАЦИОННИ УСЛУГИ; ТЪРГОВСКО ПРЕДСТАВИТЕЛСТВО И ПОСРЕДНИЧЕСТВО; ПРОИЗВОДСТВО, ВНОС ... ПОКУПКА НА СТОКИ С ЦЕЛ ПРЕПРОДАЖБА В ПЪРВОНАЧАЛЕН ИЛИ ОБРАБОТЕН ВИД; ТЪРГОВИЯ С ПЛОДОВЕ И ЗЕЛЕНЧУЦИ; РЕКЛАМНИ И ИНФОРМАЦИОННИ УСЛУГИ; ТЪРГОВСКО ПРЕДСТАВИТЕЛСТВО И ПОСРЕДНИЧЕСТВО; ПРОИЗВОДСТВО, ВНОС И ИЗНОС НА СТОКИ; КОМИСИОННИ И СПЕДИЦИОННИ СДЕЛКИ, КАКТО И ВСИЧКИ ДРУГИ ТЪРГОВСКИ СДЕЛКИ, НЕЗАБРАНЕНИ ОТ ЗАКОНА. прочети още скрии
Представляващи
Управител: СТОЯН МИЛАНОВ ТРЕНДАФИЛОВ (свързан с 14 фирми)
Ликвидатор: Димитър Илиев Терзиев
Собственост
Едноличен собственик на капитала: СТОЯН МИЛАНОВ ТРЕНДАФИЛОВ (свързан с 14 фирми)
Капитал размер
2 556 € (2 556 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Няма данни.
Балансов отчет
Няма данни.

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма МЕГАФРУТ ЕООД с ЕИК/ПИК 112620202 е основана на 5 Ноември 2008 година с правна форма "Дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ООД". Седалището на компанията се намира в гр. Пазарджик, а началният внесен капитал е в размер на 2 556 евро.

Хронология

2005
Регистрация на фирмата

14.07.2005
Регистрация по ЗДДС
Фирмата се регистрира по ЗДДС с номер BG112620202 на основание чл. 96 от ЗДДС - Задължителна регистрация

05.11.2008
Промяна легална форма
Легалната форма се сменя от ООД на ЕООД
Заличаване Съдружник
Едноличен собственик на капитала

27.07.2009
Дерегистрация по ЗДДС
Фирмата се дерегистрира по ЗДДС (предишна регистрация: чл. 96 от ЗДДС)

04.06.2018

04.01.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 5 000 лв. в 2 556 €

Свързани фирми


Предишна фирма Следваща фирма