| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| ПЛЕВЕН СПРИНТ ООД | 25.03.2011 | Съдружник | 10% | 50k-500k € | 4 |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 121 -51.43% | 250 -19.07% | 308 49.26% | 207 -43.73% | 367 7.32% | 342 22.3% | 280 -20.61% | 352 -23.87% | 463 -0.55% | 465 30.75% | 356 -29.05% | 502 -55.55% | 1 128 4.35% | 1 081 | |||||
|
Счетоводна печалба |
3 104.72% | -54 -198.15% | 55 671.43% | 7 -33.33% | 11 110% | 5 25% | 4 -65.22% | 12 64.29% | 7 -26.32% | 10 186.36% | -11 -148.89% | 23 -58.33% | 55 -45.45% | 101 | |||||
|
Оперативни разходи |
119 | 301 | 252 | 200 | 354 | 335 | 274 | 339 | 454 | 452 | 366 | 477 | 1 070 | 979 | |||||
|
Разходи за персонала |
31 -21.05% | 39 -5% | 41 14.29% | 36 -5.41% | 38 -7.5% | 41 -4.76% | 43 -13.4% | 50 4.3% | 48 9.41% | 43 28.79% | 34 -19.51% | 42 1.23% | 41 24.62% | 33 | |||||
| Нетен марж | 2.11% 109.71% | -21.72% -221.28% | 17.91% 416.84% | 3.47% 18.48% | 2.92% 95.67% | 1.49% 2.2% | 1.46% -56.19% | 3.34% 115.79% | 1.55% -25.91% | 2.09% 166.05% | -3.16% -168.91% | 4.59% -6.26% | 4.89% -47.73% | 9.36% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 415 2.27% | 406 -12.17% | 462 9.58% | 422 0.49% | 420 -1.2% | 425 -9.77% | 471 -0.54% | 473 -3.54% | 491 -21.12% | 622 -6.6% | 666 -7.33% | 719 -9.17% | 791 -20% | 989 | |||||
|
Дълготрайни активи |
177 -0.86% | 179 -1.69% | 182 19.87% | 152 -7.48% | 164 14.23% | 144 -2.77% | 148 -3.34% | 153 -5.68% | 162 -9.69% | 179 0.86% | 178 -14.29% | 208 3.05% | 201 21.23% | 166 | |||||
|
Материални запаси |
195 2.14% | 191 -7.65% | 207 -20.59% | 261 -17.21% | 315 4.94% | 300 -2.17% | 307 -10.18% | 342 -13.13% | 393 4.63% | 376 0% | 376 -8.92% | 413 | |||||||
|
Общо задължения |
128 5.91% | 121 -56.67% | 280 -2.5% | 287 -1.06% | 290 -4.71% | 304 -14.27% | 355 10.86% | 320 -8.08% | 348 -21.81% | 445 -10.57% | 498 -7.5% | 538 -14.53% | 630 -24.92% | 839 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
1 | ||||||||||||||||||
| Вземания общо | 25 -51.49% | 52 124.44% | 23 32.35% | 17 183.33% | 6 -62.5% | 16 -3.03% | 17 -15.38% | 20 -39.06% | 33 0% | 33 -28.89% | 46 -56.31% | 105 | |||||||
|
Собствен капитал |
287 0.72% | 285 56.02% | 183 35.23% | 135 3.94% | 130 7.63% | 121 3.96% | 116 -24.33% | 153 7.53% | 143 -19.36% | 177 5.17% | 168 -6.8% | 180 11.71% | 162 7.48% | 150 | |||||
|
Парични средства |
60 120.75% | 27 6% | 26 733.33% | 3 50% | 2 -50% | 4 -20% | 5 -93.67% | 81 29.51% | 62 -39.3% | 103 -38.91% | 168 -44.8% | 305 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 7 -36.36% |
| 2019 | 11 37.5% |
| 2018 | 8 -38.46% |
| 2017 | 13 -7.14% |
| 2016 | 14 -6.67% |
| 2015 | 15 -11.76% |
| 2014 | 17 -10.53% |
| 2013 | 19 |