| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 143 18.64% | 121 11.32% | 108 35.9% | 80 2.63% | 78 14.29% | 68 -27.72% | 94 24.32% | 76 -1.33% | 77 -47.55% | 146 113.43% | 69 | |||||||
|
Счетоводна печалба |
4 166.67% | 2 0% | 2 0% | 2 -40% | 3 150% | 1 100% | 1 200% | -1 | 3 66.67% | 2 | ||||||||
|
Оперативни разходи |
139 | 119 | 102 | 69 | 62 | 67 | 94 | 75 | 76 | 144 | 69 | |||||||
|
Разходи за персонала |
10 25% | 8 -23.81% | 11 5% | 10 185.71% | 4 | 15 | 9 183.33% | 3 | ||||||||||
| Нетен марж | 2.86% 124.76% | 1.27% -10.17% | 1.42% -26.42% | 1.92% -41.54% | 3.29% 118.75% | 1.5% 176.69% | 0.54% 180.43% | -0.68% | 1.75% -21.91% | 2.24% | ||||||||
| Вписан в ТР | ||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 224 3.05% | 218 7.85% | 202 9.42% | 185 -5.99% | 196 -10.07% | 218 -2.73% | 224 -4.77% | 236 -1.71% | 240 6.59% | 225 -3.08% | 232 -0.87% | 234 146.24% | 95 | |||||
|
Дълготрайни активи |
131 -2.66% | 134 696.97% | 17 -65.63% | 49 -70.46% | 166 0.93% | 165 -1.53% | 167 -2.1% | 171 -2.34% | 175 -2.29% | 179 -1.96% | 183 2.59% | 178 155.88% | 70 | |||||
|
Материални запаси |
4 -84% | 26 -7.41% | 28 -43.16% | 49 -5% | 51 -13.04% | 59 -0.86% | 59 -17.14% | 72 60.92% | 44 -9.38% | 49 159.46% | 19 | |||||||
|
Общо задължения |
188 -0.81% | 190 3.92% | 183 7.85% | 169 0.3% | 169 0% | 169 -15.38% | 199 4.28% | 191 -1.32% | 194 -17.07% | 234 29.83% | 180 0.86% | 178 87.63% | 95 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
99 -4.46% | 103 165.79% | 39 -72.76% | 143 42.35% | 100 0% | 100 243.86% | 29 | |||||||||||
| Вземания общо | 14 833.33% | 2 -25% | 2 33.33% | 2 -66.67% | 5 -18.18% | 6 | 5 | 7 0% | 7 | |||||||||
|
Собствен капитал |
36 29.09% | 28 44.74% | 19 26.67% | 15 11.11% | 14 12.5% | 12 14.29% | 11 31.25% | 8 14.29% | 7 7.69% | 7 8.33% | 6 -88.99% | 56 -19.85% | 70 | |||||
|
Парични средства |
2 300% | 1 -85.71% | 4 133.33% | 2 200% | 1 -99.21% | 65 1170% | 5 | 1 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 8 33.33% |
| 2020 | 6 20% |
| 2019 | 5 66.67% |
| 2018 | 3 -25% |
| 2017 | 4 -20% |
| 2016 | 5 -28.57% |
| 2015 | 7 250% |
| 2014 | 2 -50% |
| 2013 | 4 |