| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| АМБУЛАТОРИЯ ЗА СПЕЦИАЛИЗИРАНА ИЗВЪНБОЛНИЧНА МЕДИЦИНСКА ПОМОЩ - МЕДИЦИНСКИ ЦЕНТЪР УРО МЕДИКС ЕООД | 16.09.2013 | Едноличен собственик на капитала | 100% | ||
| УРО МЕДИКС ИНВЕСТ ЕООД | 22.08.2024 | Едноличен собственик на капитала | 100% |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 1 812 2.28% | 1 771 6% | 1 671 15.52% | 1 446 -4.17% | 1 509 19.9% | 1 259 -9.35% | 1 389 41.24% | 983 23.43% | 797 22.29% | 651 -1.62% | 662 9.47% | 605 4.78% | 577 37.52% | 420 | |||||
|
Счетоводна печалба |
319 47.87% | 216 -22.99% | 280 18.87% | 236 12.99% | 209 325% | 49 -90.02% | 492 28.27% | 383 29.53% | 296 21.13% | 244 -4.4% | 256 10.86% | 231 -30.4% | 331 86.21% | 178 | |||||
|
Оперативни разходи |
1 491 | 1 554 | 1 390 | 1 210 | 1 299 | 1 201 | 894 | 597 | 468 | 404 | 404 | 373 | 245 | 240 | |||||
|
Разходи за персонала |
918 -1.8% | 935 11.73% | 837 19.75% | 699 7.3% | 651 -9.71% | 721 57.3% | 459 74.85% | 262 17.12% | 224 17.43% | 191 59.4% | 120 120.75% | 54 -15.87% | 64 18.87% | 54 | |||||
| Нетен марж | 17.61% 44.57% | 12.18% -27.35% | 16.77% 2.9% | 16.3% 17.9% | 13.82% 254.45% | 3.9% -88.99% | 35.42% -9.18% | 39% 4.95% | 37.16% -0.95% | 37.52% -2.82% | 38.61% 1.28% | 38.12% -33.58% | 57.4% 35.41% | 42.39% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 1 636 14.05% | 1 434 40.39% | 1 022 32.85% | 769 33.57% | 576 -56.34% | 1 319 1.66% | 1 297 41.65% | 916 -6.86% | 983 73.4% | 567 0% | 567 -6.26% | 605 0% | 605 76.57% | 343 | |||||
|
Дълготрайни активи |
193 12.5% | 172 -37.78% | 276 -27.42% | 380 58.97% | 239 -23.28% | 312 30.34% | 239 4.93% | 228 14.07% | 200 31.21% | 152 0% | 152 62.84% | 94 0% | 94 -33.7% | 141 | |||||
|
Материални запаси |
43 13.51% | 38 -30.19% | 54 116.33% | 25 58.06% | 16 34.78% | 12 -79.65% | 58 50.67% | 38 22.95% | 31 52.5% | 20 2.56% | 20 -2.5% | 20 90.48% | 11 | ||||||
|
Общо задължения |
310 -15.6% | 367 151.05% | 146 29.41% | 113 -9.05% | 124 -7.6% | 134 6.91% | 126 -80.66% | 650 1253.19% | 48 -1.05% | 49 0% | 49 -82.88% | 284 40.51% | 202 -10.43% | 225 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
2 | ||||||||||||||||||
| Вземания общо | 73 19.17% | 61 8.11% | 57 113.46% | 27 36.84% | 19 -93.63% | 305 80.91% | 169 74.6% | 97 472.73% | 17 -54.79% | 37 -62.37% | 99 -18.14% | 121 -55.28% | 271 52900% | 1 | |||||
|
Собствен капитал |
1 326 24.25% | 1 067 21.9% | 875 33.44% | 656 45.3% | 451 -61.87% | 1 184 1.09% | 1 171 37.52% | 852 -8.91% | 935 39.83% | 669 28.99% | 518 79.79% | 288 -28.43% | 403 256.56% | 113 | |||||
|
Парични средства |
1 326 14.02% | 1 163 83.32% | 635 88.32% | 337 11.88% | 301 -56.34% | 690 -17.04% | 831 61.31% | 515 -24.83% | 686 65.15% | 415 87.96% | 221 46.44% | 151 27.16% | 119 48.72% | 80 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 63 8.62% |
| 2020 | 58 -7.94% |
| 2019 | 63 6.78% |
| 2018 | 59 -1.67% |
| 2017 | 60 -1.64% |
| 2016 | 61 |
| 2015 | 61 3.39% |
| 2014 | 59 43.9% |
| 2013 | 41 |