| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| МЕДИЦИНСКИ ЦЕНТЪР-СИЛИСТРА ЕООД | 16.07.2008 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 50k-500k € | 11 |
| БОЛНИЧЕН ТЕХНО-СЕРВИЗ СИЛИСТРА ЕООД | 07.01.2021 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 50k-500k € | 9 |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 8 138 167 123171.93% | 6 602 6.54% | 6 196 2.86% | 6 024 1.72% | 5 922 2.62% | 5 771 -3.16% | 5 959 0.08% | 5 955 14.48% | 5 201 0% | 5 201 | 4 607 9.78% | 4 197 | |||||||
|
Счетоводна печалба |
-622 945 -370226.75% | -168 9.37% | -186 4.47% | -194 52.32% | -407 -141.52% | -169 -3400% | 5 -37.5% | 8 100% | 4 -70.37% | 14 | 6 112.24% | -50 | |||||||
|
Оперативни разходи |
8 759 725 | 6 783 | 6 381 | 6 217 | 6 370 | 5 952 | 5 953 | 5 948 | 5 189 | 5 189 | 4 601 | 4 245 | |||||||
|
Разходи за персонала |
5 747 660 130553.71% | 4 399 11.47% | 3 947 1.53% | 3 887 -2.65% | 3 993 32.76% | 3 008 -14.08% | 3 501 2.38% | 3 420 6.82% | 3 201 32.09% | 2 424 | 2 084 21.85% | 1 710 | |||||||
| Нетен марж | -7.65% -200.41% | -2.55% 14.93% | -3% 7.13% | -3.23% 53.13% | -6.88% -135.34% | -2.92% -3507.59% | 0.09% -37.55% | 0.14% 74.7% | 0.08% -70.37% | 0.27% | 0.13% 111.15% | -1.19% | |||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 11 093 75.7% | 6 314 10.94% | 5 691 1.31% | 5 618 14.7% | 4 898 -6.86% | 5 259 -1.08% | 5 316 -4.8% | 5 584 4.67% | 5 335 -3.26% | 5 515 | 5 452 40.28% | 3 887 | |||||||
|
Дълготрайни активи |
11 093 165.24% | 4 182 8.95% | 3 839 1.94% | 3 766 -4.47% | 3 942 -6.94% | 4 236 -1.25% | 4 290 1.72% | 4 217 9.3% | 3 858 -6.7% | 4 135 | 3 289 16.9% | 2 813 | |||||||
|
Материални запаси |
192 2.17% | 188 1.38% | 186 7.4% | 173 -14.86% | 203 18.86% | 171 12.84% | 151 1.37% | 149 25.32% | 119 | 161 -12.5% | 184 | ||||||||
|
Общо задължения |
2 633 2.06% | 2 580 16.54% | 2 214 -4.1% | 2 308 64.18% | 1 406 -12.92% | 1 615 3.85% | 1 555 -13.31% | 1 794 1.36% | 1 770 -6.05% | 1 884 | 2 351 294.68% | 596 | |||||||
|
Задължения към фин. инст. |
|||||||||||||||||||
| Вземания общо | 418 -24.61% | 555 -2.78% | 571 20.39% | 474 -2.93% | 488 4.37% | 468 -23.81% | 614 61.86% | 379 1.09% | 375 | 31 -73.68% | 117 | ||||||||
|
Собствен капитал |
3 757 15.81% | 3 245 2.65% | 3 161 -4.48% | 3 309 -5.23% | 3 492 -4.18% | 3 644 -3.11% | 3 761 -0.77% | 3 790 6.31% | 3 565 7.51% | 3 316 | 3 101 -0.44% | 3 115 | |||||||
|
Парични средства |
1 521 37.1% | 1 110 1.26% | 1 096 254.8% | 309 1.34% | 305 -21.37% | 388 -35.54% | 601 -36.54% | 947 66.19% | 570 | 1 972 155.09% | 773 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 539 0.19% |
| 2020 | 538 -4.27% |
| 2019 | 562 -0.35% |
| 2018 | 564 -4.08% |
| 2017 | 588 -0.84% |
| 2016 | 593 -1% |
| 2015 | 599 -1.8% |
| 2014 | 610 0.83% |
| 2013 | 605 |