| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| МЕДИЦИНСКИ ЦЕНТЪР - ДОБРИЧ ЕООД | 09.05.2008 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 500k-5M € | 55 |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 11 674 13.6% | 10 277 8.79% | 9 447 4.87% | 9 008 3.36% | 8 715 -0.22% | 8 734 -0.4% | 8 769 3.85% | 8 444 6.83% | 7 904 20.59% | 6 554 | 6 498 2.75% | 6 324 12.49% | 5 622 | ||||||
|
Счетоводна печалба |
3 25% | 2 33.33% | 2 -25% | 2 33.33% | 2 0% | 2 50% | 1 -33.33% | 2 50% | 1 0% | 1 | 1 -33.33% | 2 -66.67% | 5 | ||||||
|
Оперативни разходи |
11 670 | 10 276 | 4 711 | 9 013 | 8 715 | 8 734 | 8 781 | 8 465 | 7 911 | 6 554 | 6 507 | 6 334 | 5 627 | ||||||
|
Разходи за персонала |
6 996 26.32% | 5 538 18.67% | 4 667 6.3% | 4 390 6.8% | 4 111 5.29% | 3 904 -5.15% | 4 116 3.06% | 3 994 3.59% | 3 856 3.44% | 3 727 | 3 354 1.77% | 3 296 14.9% | 2 868 | ||||||
| Нетен марж | 0.02% 10.04% | 0.02% 22.56% | 0.02% -28.48% | 0.02% 29% | 0.02% 0.22% | 0.02% 50.6% | 0.01% -35.81% | 0.02% 40.41% | 0.01% -17.08% | 0.02% | 0.02% -35.12% | 0.02% -70.37% | 0.08% | ||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 7 338 11.83% | 6 561 3.26% | 6 354 6.3% | 5 978 1.16% | 5 909 3.05% | 5 734 13.48% | 5 053 6.53% | 4 743 -2.11% | 4 846 15.07% | 4 211 | 4 424 23.63% | 3 579 4.46% | 3 426 | ||||||
|
Дълготрайни активи |
3 836 -0.41% | 3 852 8.73% | 3 543 -1.45% | 3 595 -3.61% | 3 729 -2.77% | 3 836 11.7% | 3 434 0.95% | 3 402 9.19% | 3 115 1.11% | 3 081 | 3 172 28.02% | 2 478 2.89% | 2 408 | ||||||
|
Материални запаси |
506 103.92% | 248 -17.66% | 301 13.27% | 266 -2.44% | 273 17.4% | 232 -21.99% | 298 27.07% | 234 3.15% | 227 -18.38% | 278 | 295 4.73% | 281 22.22% | 230 | ||||||
|
Общо задължения |
1 241 16.56% | 1 065 -31.09% | 1 546 24.92% | 1 237 5.72% | 1 170 17.44% | 997 -4.51% | 1 044 42.03% | 735 -37.49% | 1 175 106.19% | 570 | 1 296 114.38% | 604 33.41% | 453 | ||||||
|
Задължения към фин. инст. |
553 127.31% | 243 6.49% | 229 | 90 -78.95% | 430 273.78% | 115 | 731 355.41% | 161 -15.82% | 191 | ||||||||||
| Вземания общо | 477 -10.37% | 532 -34.53% | 813 -1.06% | 822 16.2% | 707 -16.84% | 850 19.13% | 714 -20.82% | 901 45.7% | 619 31.09% | 472 | 782 639.13% | 106 -36.89% | 168 | ||||||
|
Собствен капитал |
5 234 7.32% | 4 877 1.41% | 4 809 1.45% | 4 740 0.03% | 4 739 0.02% | 4 738 18.16% | 4 010 0.03% | 4 009 9.22% | 3 670 0.8% | 3 641 | 3 129 5.19% | 2 974 0.05% | 2 973 | ||||||
|
Парични средства |
2 487 31.06% | 1 898 11.81% | 1 697 31.07% | 1 295 7.93% | 1 200 47.06% | 816 34.23% | 608 195.04% | 206 -76.71% | 885 132.84% | 380 | 175 -75.43% | 714 15.18% | 620 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 554 2.78% |
| 2020 | 539 -6.1% |
| 2019 | 574 1.77% |
| 2018 | 564 -7.69% |
| 2017 | 611 -2.08% |
| 2016 | 624 -3.41% |
| 2015 | 646 -1.07% |
| 2014 | 653 1.71% |
| 2013 | 642 |