| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| СЪНФЛАУЪР-УГЪРЧИН ЕООД | 11.10.2011 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 500k-5M € | 34 |
| БИОМЕТ СОЛАР ПЧЕЛАРОВО ЕООД | 30.10.2012 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 500k-5M € | |
| СЪН ЕНЕРДЖИ КУЛА 1 ЕООД | 02.12.2013 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 500k-5M € | 2 |
| ЕРРА 2010 ЕООД | 28.02.2018 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 50k-500k € | 1 |
| ГИСОЛАР ЕООД | 28.02.2018 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 50k-500k € | 1 |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 27 074 -3.31% | 28 001 3.07% | 27 166 1.95% | 26 646 -6.1% | 28 378 2.97% | 27 561 6.28% | 25 932 2.88% | 25 205 0.21% | 25 151 | 19 310 8.29% | 17 832 | ||||||
|
Счетоводна печалба |
877 25.16% | 701 75.99% | 398 -80.16% | 2 007 -54.47% | 4 409 11.37% | 3 959 25.66% | 3 151 17.64% | 2 678 0.98% | 2 652 | 1 419 | |||||||
|
Оперативни разходи |
26 008 | 27 208 | 2 631 | 1 754 | 20 720 | 20 927 | 22 850 | 2 484 | 22 040 | 17 856 | |||||||
|
Разходи за персонала |
4 740 0.18% | 4 731 14.89% | 4 118 7.36% | 3 836 11.75% | 3 433 11.23% | 3 086 12.34% | 2 747 24.26% | 2 211 8.34% | 2 041 | 1 555 | |||||||
| Нетен марж | 3.24% 29.45% | 2.5% 70.75% | 1.47% -80.54% | 7.53% -51.51% | 15.54% 8.16% | 14.36% 18.23% | 12.15% 14.34% | 10.63% 0.77% | 10.54% | 7.35% | |||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 32 856 -7.91% | 35 679 17.57% | 30 347 -4.64% | 31 823 6.18% | 29 971 7.62% | 27 850 17.71% | 23 660 -5.1% | 24 933 -3.26% | 25 772 | 19 502 2.66% | 18 996 | ||||||
|
Дълготрайни активи |
28 542 -7.3% | 30 789 51.28% | 20 353 20.82% | 16 846 -1.32% | 17 071 16.16% | 14 696 28.93% | 11 398 -6.2% | 12 152 -45.71% | 22 382 | 16 993 38.66% | 12 255 | ||||||
|
Материални запаси |
128 -11.03% | 144 238.55% | 42 -19.42% | 53 71.67% | 31 -34.07% | 47 -4.21% | 49 163.89% | 18 -84.81% | 121 | 25 29.73% | 19 | ||||||
|
Общо задължения |
11 220 11.63% | 10 051 246.34% | 2 902 12.78% | 2 573 -0.32% | 2 582 -90.71% | 27 787 575.78% | 4 112 -23.87% | 5 401 -44.22% | 9 683 | 4 993 | |||||||
|
Задължения към фин. инст. |
7 104 12.77% | 6 300 | 3 | 7 -99.78% | 3 197 -34.89% | 4 909 | 114 | ||||||||||
| Вземания общо | 3 787 -4.22% | 3 953 0.53% | 3 932 14.33% | 3 439 -63.61% | 9 453 -24.53% | 12 526 11.75% | 11 209 -9.94% | 12 446 334.93% | 2 862 | 2 271 -65.95% | 6 670 | ||||||
|
Собствен капитал |
21 568 -15.58% | 25 549 -6.59% | 27 352 -6.15% | 29 143 6.63% | 27 331 16.82% | 23 395 20.1% | 19 480 21.61% | 16 019 0.04% | 16 013 | 14 508 | |||||||
|
Парични средства |
202 -63.6% | 556 -69.99% | 1 853 -65.18% | 5 323 64.29% | 3 240 730.54% | 390 -55.69% | 880 221.27% | 274 -5.47% | 290 | 199 392.41% | 40 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 450 -9.27% |
| 2020 | 496 -5.7% |
| 2019 | 526 2.33% |
| 2018 | 514 -3.75% |
| 2017 | 534 4.5% |
| 2016 | 511 1.39% |
| 2015 | 504 10.28% |
| 2014 | 457 3.86% |
| 2013 | 440 |