| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| САЙТКОМ ООД | 20.03.2017 | Съдружник | 25% | 50k-500k € | 1 |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 73 -10.06% | 81 34.75% | 60 | 132 -63.35% | 360 -5.25% | 380 -32.64% | 564 -39.96% | 939 -18.17% | 1 148 -21.31% | 1 459 13.21% | 1 288 50.81% | 854 -12.24% | 973 | ||||||
|
Счетоводна печалба |
9 160% | -15 -275% | -4 | 1 -98.65% | 38 289.74% | -20 -167.24% | 30 -55.38% | 66 49.43% | 44 -52.46% | 94 510% | 15 -73.45% | 58 -14.39% | 67 | ||||||
|
Оперативни разходи |
63 | 96 | 64 | 130 | 316 | 354 | 519 | 856 | 1 339 | 1 267 | 791 | 906 | |||||||
|
Разходи за персонала |
31 -25.61% | 42 78.26% | 24 | 31 -64.53% | 88 -7.03% | 95 -26% | 128 -35.73% | 199 | 297 3.39% | 287 92.78% | 149 84.18% | 81 | |||||||
| Нетен марж | 12.59% 166.71% | -18.87% -178.3% | -6.78% | 0.39% -96.31% | 10.51% 300.25% | -5.25% -199.82% | 5.26% -25.69% | 7.08% 82.61% | 3.88% -39.58% | 6.41% 438.8% | 1.19% -82.4% | 6.76% -2.46% | 6.93% | ||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 87 -25.97% | 118 -12.17% | 134 | 260 -19.08% | 322 -5.13% | 339 -34.94% | 521 -9.82% | 578 66.67% | 347 -34.17% | 527 -19.41% | 653 51.24% | 432 12.37% | 384 | ||||||
|
Дълготрайни активи |
77 -18.48% | 94 -13.62% | 109 | 135 -3.65% | 140 -18.69% | 172 -22.35% | 222 -17.8% | 270 -22.12% | 347 -20.33% | 435 -21.35% | 553 56.13% | 354 1.76% | 348 | ||||||
|
Материални запаси |
17 6.45% | 16 -11.43% | 18 -32.69% | 27 | 35 -8.11% | 38 51.02% | 25 -7.55% | 27 | |||||||||||
|
Общо задължения |
1 -85.71% | 4 -22.22% | 5 | 3 -95.16% | 63 -44.89% | 115 -35.53% | 178 -31.84% | 262 1.99% | 257 -18.51% | 315 -40.14% | 526 65.17% | 319 -1.27% | 323 | ||||||
|
Задължения към фин. инст. |
43 -52.51% | 92 -35.61% | 142 -26.06% | 192 -3.34% | 199 -20.29% | 250 -16.87% | 300 | ||||||||||||
| Вземания общо | 2 -75% | 8 -5.88% | 9 | 11 133.33% | 5 -18.18% | 6 -50% | 11 37.5% | 8 60% | 5 -62.96% | 14 68.75% | 8 -78.67% | 38 368.75% | 8 | ||||||
|
Собствен капитал |
87 -24.11% | 115 -11.81% | 130 | 257 -0.4% | 258 15.3% | 224 -34.63% | 343 8.41% | 316 23.35% | 256 21.01% | 212 66.27% | 127 12.16% | 114 83.47% | 62 | ||||||
|
Парични средства |
9 -45.16% | 16 -6.06% | 17 | 115 -28.43% | 160 10.21% | 145 -46.21% | 270 -1.12% | 273 | 43 -20.75% | 54 278.57% | 14 1300% | 1 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 -66.67% |
| 2018 | 3 |
| 2017 | 3 -89.66% |
| 2016 | 29 -3.33% |
| 2015 | 30 -3.23% |
| 2014 | 31 -29.55% |
| 2013 | 44 |