ФАРМИНГ ЛОМЦИ ООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
125549641
Регистрация по ЗДДС
Да - BG125549641 от 12.08.2004 на основание чл. 96 ал. 1 от ЗДДС (Задължителна регистрация)
Дата на регистрация
2004 година
Наименование
ФАРМИНГ ЛОМЦИ
Транслитерация
FARMING LOMCI
Оборот
1 069 111 € оборот за 2020 г.
Служители
11 служители към 2021 г.
Правна форма
Дружество с ограничена отговорност (ООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, с. Ломци (7838), ул. "Генерал Скобелев", 8
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Код на икономическа дейност
01.11 - Отглеждане на зърнени (без ориз) и бобови растения и маслодайни семена
Предмет на дейност
ЗEMEOБPAБOTKA, ПPOИЗBOДCTBO HA ЗEMEДEЛCKA ПPOДУKЦИЯ, ЗЪPHEHИ XPAHИ, CEMEHA, PAЗCAД И ДPУГИ; APEHДУBAHE HA ЗEMЯ; ПPOИЗBOДCTBO, ЗAГOTOBKA И TЪPГOBИЯ HA ПOCEBEH И ПOCAДЪЧEH MATEPИAЛ; ИЗBЪP... ЗEMEOБPAБOTKA, ПPOИЗBOДCTBO HA ЗEMEДEЛCKA ПPOДУKЦИЯ, ЗЪPHEHИ XPAHИ, CEMEHA, PAЗCAД И ДPУГИ; APEHДУBAHE HA ЗEMЯ; ПPOИЗBOДCTBO, ЗAГOTOBKA И TЪPГOBИЯ HA ПOCEBEH И ПOCAДЪЧEH MATEPИAЛ; ИЗBЪPШBAHE HA УCЛУГИ B OБЛACTTA HA CEЛCKOTO CTOПAHCTBO, KAKTO И BCЯKA ДPУГA ДEЙHOCT, HEЗAБPAHEHA OT ЗAKOHA. прочети още скрии
Представляващи
Управител: БОРИСЛАВ ВАСИЛЕВ СЛАВЧЕВ (свързан с 1 фирма)
Управител: МИЛЕН РУМЕНОВ ЙОРДАНОВ (свързан с 1 фирма)
Собственост
Съдружник: БОРИСЛАВ ВАСИЛЕВ СЛАВЧЕВ - 51,0% дял (547 594 €) (свързан с 1 фирма)
Съдружник: ГЕОРГИ МАРГАРИТОВ ГЕОРГИЕВ - 15,0% дял (161 057 €) (свързан с 1 фирма)
Съдружник: МИЛЕН РУМЕНОВ ЙОРДАНОВ - 14,0% дял (150 320 €) (свързан с 1 фирма)
Съдружник: БИЛЯЛ АХМЕДОВ ЛИСКОВ - 20,0% дял (214 743 €) (свързан с 1 фирма)
Капитал размер
1 073 712 € (1 073 712 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година в хиляди € 2025 2024 2023 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007
Приход 1 069 18.27% 904 -28.39% 1 262 -20.28% 1 583 13.24% 1 398 -14.88% 1 643 36.09% 1 207 -36.69% 1 907 -7.47% 2 061 47.24% 1 399 -3.56% 1 451 124.53% 646 -36.64% 1 020 308.81% 250
Счетоводна
печалба
319 159.6% -535 -99.81% -268 19.63% -333 23.74% -437 12.84% -502 -247.87% -144 -146.46% 310 97.72% 157 611.67% -31 -108.75% 351 697.67% 44 -88.38% 378 24566.67% 2
Оперативни
разходи
733 -47.76% 1 403 -6.76% 1 505 -16.55% 1 804 0.4% 1 797 -12.15% 2 045 24.77% 1 639 7.66% 1 523 -10.03% 1 692 25.14% 1 352 26.86% 1 066 64.95% 646 4.2% 620 167.77% 232
Разходи за
персонала
173 -7.63% 188 12.58% 167 -8.17% 182 9.57% 166 -6.63% 177 156 28.03% 122 35.8% 90 18.92% 76 -6.33% 81 37.39% 59
Нетен марж 29.84% 150.39% -59.22% -179.03% -21.22% -0.81% -21.05% 32.66% -31.26% -2.39% -30.53% -155.63% -11.94% -173.38% 16.28% 113.68% 7.62% 447.5% -2.19% -109.07% 24.17% 255.27% 6.8% -81.66% 37.09% 5933.75% 0.61%
Вписан в ТР
Финансов отчет
Балансов отчет
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година в хиляди € 2025 2024 2023 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007
Общо активи 1 063 23.88% 858 -39.47% 1 418 -19.41% 1 760 20.6% 1 459 -26.97% 1 998 7.66% 1 856 6.92% 1 736 11.02% 1 564 6.25% 1 471 28.2% 1 148 13.79% 1 009 106.38% 489 -2.45% 501
Дълготрайни
активи
34 36.73% 25 -31.94% 37 -65.88% 108 -37.2% 172 -32.12% 253 132.39% 109 17.03% 93 -23.53% 122 -22.22% 156 0.66% 155 -19.15% 192 526.67% 31 328.57% 7
Материални
запаси
424 115.58% 197 -67.4% 604 -29.24% 853 72.6% 494 -30.88% 715 -34.41% 1 091 20.71% 903 -6.16% 963 -0.53% 968 62.49% 596 32.69% 449 74.21% 258 3.92% 248
Общо
задължения
1 748 -6.12% 1 862 -1.14% 1 884 -2.75% 1 937 50.92% 1 283 21.2% 1 059 34.92% 785 -54.79% 1 736 174.01% 633 -2.67% 651 144.34% 266 -48.92% 522 996.77% 48 -85.19% 321
Задължения
към фин. инст.
151 -45.29% 277 -9.83% 307 -44.65% 554 -5.82% 588 218 8.1% 202 -8.35% 220 -22.06% 283 45
Вземания общо 508 -7.11% 547 -21.74% 698 8.41% 644 0.16% 643 -35.88% 1 003 62.15% 619 -12.7% 709 50.49% 471 38.29% 341 -11.2% 383 20.39% 319 562.77% 48 -62.99% 130
Собствен
капитал
-685 31.79% -1 004 -114.3% -468 -133.67% -200 -346.54% 81 -85.73% 570 -46.95% 1 074 -11.65% 1 215 29.96% 935 17.92% 793 -3.66% 823 68.94% 487 10.43% 441 456.77% 79
Парични
средства
97 7.95% 90 15.79% 78 -48.47% 151 5.36% 143 483.33% 25 65.52% 15 -51.67% 31 361.54% 7 44.44% 5 -40% 8 -83.7% 47 -68.17% 148 970.37% 14

Служители

Година
Служители
2021 11 -8.33%
2020 12 -14.29%
2019 14
2018 14 -6.67%
2017 15 -6.25%
2016 16
2015 16 6.67%
2014 15 7.14%
2013 14

Резюме

Фирма ФАРМИНГ ЛОМЦИ ООД на латиница "FARMING LOMCI" с ЕИК/ПИК 125549641 е основана през 2004 година с правна форма "Дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ООД". Компанията първоначално е регистрирана с името "ЗЪРНОПРОИЗВОДСТВО ЛОМЦИ", но на 13 Февруари 2012 година то бива сменено на сегашното "ФАРМИНГ ЛОМЦИ". Седалището на компанията се намира в с. Ломци, а началният внесен капитал е в размер на 1 073 712 €.

Оборота на фирмата за 2020 година е в размер на 1 069 111 €, което е с 18% повече от предходната 2019 година (903 964 €), а средният годишен ръст е 31%. Печалбата за 2020 година е 319 046 €.

Хронология

2004
Регистрация на фирмата

12.08.2004
Регистрация по ЗДДС
Фирмата се регистрира по ЗДДС с номер BG125549641 на основание чл. 96 ал. 1 от ЗДДС - Задължителна регистрация

19.05.2008
Съдружник

17.06.2009
Промяна Съдружник
СТИЛИЯН ИВАНОВ ОРЕШКОВ 3 500 лв - 70,00% дял

07.09.2009

13.02.2012
Промяна наименование
Името се сменя от ЗЪРНОПРОИЗВОДСТВО ЛОМЦИ на ФАРМИНГ ЛОМЦИ
Транслитерация
FARMING LOMCI
Промяна Съдружник

20.02.2013
Промяна Съдружник

10.06.2014
Промяна Съдружник
АМЕНА ХОЛДИНГС ИНК. 4 950 лв - 0,24% дял
ИВАЙЛО ИВАНОВ ЖЕЛЯЗКОВ 50 лв - 0,00% дял
АМЕНА ХОЛДИНГС ИНК 2 079 000 лв - 99,00% дял
ИВАЙЛО ИВАНОВ ЖЕЛЯЗКОВ 21 000 лв - 1,00% дял

30.01.2015
Промяна Съдружник
АМЕНА ХОЛДИНГС ИНК 2 079 000 лв - 99,00% дял
ИВАЙЛО ИВАНОВ ЖЕЛЯЗКОВ 21 000 лв - 1,00% дял

08.02.2016
Промяна Съдружник

23.11.2016
Промяна Съдружник
ЦВЕТАН СТЕФАНОВ ЦВЯТКОВ 420 000 лв - 20,00% дял
ХРИСТИНА ТОДОРОВА КЪНЕВА 294 000 лв - 14,00% дял
БОРИСЛАВ ДУШКОВ ЙОРДАНОВ 420 000 лв - 20,00% дял
МИЛЕН РУМЕНОВ ЙОРДАНОВ 294 000 лв - 14,00% дял

12.12.2016

20.04.2017
Промяна седалище
БЪЛГАРИЯ, с. Ломци (7838)
БЪЛГАРИЯ, с. Ломци (7838), ул. "Генерал Скобелев", 8

02.03.2020

11.03.2020

15.07.2020

25.05.2021
Промяна Съдружник
БОРИСЛАВ ДУШКОВ ЙОРДАНОВ 420 000 лв - 20,00% дял
БИЛЯЛ АХМЕДОВ ЛИСКОВ 420 000 лв - 20,00% дял

02.01.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 2 100 000 лв. в 1 073 712 €

Свързани фирми


Предишна фирма Следваща фирма