| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| МЕДИЦИНСКИ ЦЕНТЪР ХАСКОВО ЕООД | 25.07.2009 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 500k-5M € | 47 |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 14 007 11.05% | 12 614 11.42% | 11 321 4.96% | 10 786 3.24% | 10 447 8.05% | 9 669 -2.18% | 9 884 9.7% | 9 010 18.65% | 7 594 18.06% | 6 432 21.52% | 5 293 3.61% | 5 108 -4.73% | 5 362 9.14% | 4 913 | |||||
|
Счетоводна печалба |
734 -18.96% | 906 2505.88% | 35 -44.26% | 62 -43.26% | 110 124.08% | -457 -438.26% | 135 -76.07% | 564 1801.72% | 30 -96.36% | 814 2549.23% | -33 95.11% | -680 51.74% | -1 408 -62.19% | -868 | |||||
|
Оперативни разходи |
13 265 | 11 698 | 11 266 | 10 715 | 10 348 | 10 125 | 9 750 | 8 953 | 7 564 | 5 618 | 5 332 | 5 787 | 6 766 | 5 781 | |||||
|
Разходи за персонала |
8 213 20.97% | 6 789 12.36% | 6 042 7.14% | 5 640 4.13% | 5 416 4.55% | 5 180 3.83% | 4 989 13.65% | 4 390 10.3% | 3 980 39.35% | 2 856 3.98% | 2 747 15.58% | 2 376 -3.87% | 2 472 11.28% | 2 222 | |||||
| Нетен марж | 5.24% -27.02% | 7.18% 2238.75% | 0.31% -46.9% | 0.58% -45.04% | 1.05% 122.28% | -4.72% -445.81% | 1.37% -78.18% | 6.26% 1502.79% | 0.39% -96.91% | 12.66% 2115.46% | -0.63% 95.28% | -13.3% 49.35% | -26.26% -48.61% | -17.67% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 11 420 15.22% | 9 911 3.74% | 9 554 0.55% | 9 501 -1.46% | 9 642 6.83% | 9 026 -3.63% | 9 366 -3.95% | 9 751 4.53% | 9 329 12.58% | 8 286 2.19% | 8 108 -2.47% | 8 313 5.46% | 7 883 11.35% | 7 079 | |||||
|
Дълготрайни активи |
7 454 3.49% | 7 203 -3.38% | 7 455 -1.21% | 7 546 -5.57% | 7 990 7.35% | 7 443 -4.18% | 7 768 -3.1% | 8 017 -2.38% | 8 212 13.1% | 7 261 -0.45% | 7 294 -2.64% | 7 492 14.37% | 6 551 4.28% | 6 282 | |||||
|
Материални запаси |
523 19.51% | 438 36.31% | 321 -2.03% | 328 -7.77% | 355 4.35% | 341 -13.62% | 394 43.84% | 274 55.36% | 176 25% | 141 1.47% | 139 -15.26% | 164 -7.23% | 177 -25.11% | 236 | |||||
|
Общо задължения |
2 678 -18.35% | 3 279 -19.15% | 4 056 -3% | 4 181 -4.12% | 4 361 -12.78% | 5 000 2.34% | 4 885 -10.98% | 5 488 -2.56% | 5 632 21.58% | 4 632 -12.57% | 5 299 -7.46% | 5 726 74.74% | 3 277 3.34% | 3 171 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
230 -67.97% | 718 -25.15% | 960 -7.22% | 1 034 | 460 0% | 460 1.47% | 454 | ||||||||||||
| Вземания общо | 1 458 61.07% | 905 -29.45% | 1 283 -10.52% | 1 434 21.97% | 1 175 23.94% | 948 -9.07% | 1 043 -7.48% | 1 127 86.23% | 605 25.69% | 482 -15.29% | 569 -10.83% | 638 1733.82% | 35 -70.43% | 118 | |||||
|
Собствен капитал |
5 868 15.65% | 5 074 19.38% | 4 250 1.25% | 4 198 1.5% | 4 136 2.73% | 4 026 -10.14% | 4 480 5.08% | 4 264 15.34% | 3 697 1.18% | 3 654 30.05% | 2 810 8.6% | 2 587 -24.4% | 3 422 -12.43% | 3 908 | |||||
|
Парични средства |
1 985 45.32% | 1 366 175.75% | 495 155% | 194 60.34% | 121 -32.86% | 180 12.42% | 161 -27.82% | 222 -33.49% | 334 -16.79% | 402 277.88% | 106 447.37% | 19 -98.27% | 1 120 152.71% | 443 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 663 0.3% |
| 2020 | 661 -3.22% |
| 2019 | 683 2.71% |
| 2018 | 665 -2.06% |
| 2017 | 679 0.74% |
| 2016 | 674 0.9% |
| 2015 | 668 0.15% |
| 2014 | 667 2.93% |
| 2013 | 648 |