| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| МЕДИЦИНСКИ ЦЕНТЪР МБАЛ - ШУМЕН ЕООД | 02.02.2009 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 50k-500k € | 41 |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 13 712 27.81% | 10 728 12.75% | 9 515 6.1% | 8 968 1.5% | 8 836 3.31% | 8 552 -1.47% | 8 680 2.19% | 8 494 6.18% | 8 000 9.19% | 7 326 8.68% | 6 741 | 5 413 | |||||||
|
Счетоводна печалба |
-174 -7.59% | -162 73.49% | -609 43.61% | -1 081 -36.12% | -794 -140.03% | -331 -5491.67% | 6 100% | 3 100% | 2 -98.32% | 92 -42.07% | 158 | -233 | |||||||
|
Оперативни разходи |
13 876 | 10 913 | 10 122 | 10 045 | 9 627 | 8 883 | 8 674 | 8 491 | 7 998 | 7 235 | 6 583 | 5 636 | |||||||
|
Разходи за персонала |
8 970 29.12% | 6 947 11.85% | 6 211 0.28% | 6 194 3.33% | 5 994 15.09% | 5 209 6.48% | 4 892 4.75% | 4 670 6.14% | 4 400 11.05% | 3 962 11.5% | 3 553 | 3 024 | |||||||
| Нетен марж | -1.27% 15.82% | -1.51% 76.49% | -6.41% 46.86% | -12.05% -34.11% | -8.99% -132.34% | -3.87% -5571.93% | 0.07% 95.72% | 0.04% 88.36% | 0.02% -98.47% | 1.25% -46.7% | 2.34% | -4.31% | |||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 6 686 24.64% | 5 364 0.35% | 5 345 -3.62% | 5 546 0.08% | 5 541 -7.01% | 5 959 -3.57% | 6 180 -0.51% | 6 212 -2.75% | 6 387 -2.34% | 6 540 -2.35% | 6 697 | 3 613 | |||||||
|
Дълготрайни активи |
4 430 4.27% | 4 248 1.13% | 4 201 -2.73% | 4 319 2.97% | 4 194 -2.73% | 4 312 0.48% | 4 291 -4.1% | 4 475 -7.43% | 4 834 -5.47% | 5 113 -6.65% | 5 478 | 1 926 | |||||||
|
Материални запаси |
591 173.93% | 216 32.29% | 163 -12.84% | 187 -11.17% | 211 7.85% | 195 -4.74% | 205 0.25% | 205 -4.76% | 215 -13.4% | 248 14.12% | 217 | 321 | |||||||
|
Общо задължения |
2 965 -6.24% | 3 162 -6.49% | 3 382 18.02% | 2 865 54.47% | 1 855 -21.22% | 2 354 9.64% | 2 147 -5.26% | 2 267 -11.09% | 2 549 -6.59% | 2 729 -8.08% | 2 969 | 1 583 | |||||||
|
Задължения към фин. инст. |
2 0% | 2 -42.86% | 4 | 3 | |||||||||||||||
| Вземания общо | 731 39.51% | 524 -24.35% | 693 -5.77% | 735 10.87% | 663 -1.89% | 676 -5.84% | 718 -21.96% | 920 47.94% | 622 13.96% | 546 -26.11% | 738 | 131 | |||||||
|
Собствен капитал |
1 906 21.67% | 1 567 26.98% | 1 234 -32.12% | 1 818 -36.72% | 2 872 -20.31% | 3 605 -10.61% | 4 033 2.22% | 3 945 2.8% | 3 838 0.71% | 3 811 2.21% | 3 728 | 1 033 | |||||||
|
Парични средства |
915 164.79% | 346 23.58% | 280 -6.5% | 299 -31.01% | 434 -44.14% | 776 -19.64% | 966 57.68% | 613 -14.55% | 717 13.25% | 633 139.92% | 264 | 1 232 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 801 9.88% |
| 2020 | 729 -5.94% |
| 2019 | 775 1.97% |
| 2018 | 760 -6.98% |
| 2017 | 817 14.27% |
| 2016 | 715 -0.69% |
| 2015 | 720 -0.28% |
| 2014 | 722 1.4% |
| 2013 | 712 |