| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| УНИТРЕЙД ЧИСТОТА ООД | 16.12.2010 | Съдружник | 25% | ||
| МАКС ТРЕЙД 2010 ООД | 20.09.2021 | Съдружник | 20% | 50k-500k € | 1 |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 6 532 -26.68% | 8 909 -4.82% | 9 360 -26.93% | 12 809 8.74% | 11 779 21.77% | 9 673 42.13% | 6 806 -27.31% | 9 362 11.52% | 8 395 -3.72% | 8 719 30.28% | 6 693 34.84% | 4 964 | 5 196 | ||||||
|
Счетоводна печалба |
678 447.93% | 124 1.68% | 122 -85.7% | 851 91.93% | 443 717.92% | 54 -61.73% | 142 -73.69% | 538 784.87% | 61 -91.67% | 730 4.85% | 696 -31.25% | 1 013 | 1 137 | ||||||
|
Оперативни разходи |
5 836 | 8 760 | 9 208 | 11 922 | 11 303 | 9 619 | 8 588 | 8 661 | 8 217 | 7 867 | 5 964 | 3 907 | 3 933 | ||||||
|
Разходи за персонала |
1 015 0.86% | 1 007 0.66% | 1 000 8.91% | 918 12.39% | 817 4.86% | 779 43.91% | 541 31.06% | 413 8.46% | 381 7.5% | 354 11.59% | 318 -4.46% | 332 | |||||||
| Нетен марж | 10.38% 647.33% | 1.39% 6.83% | 1.3% -80.43% | 6.64% 76.5% | 3.76% 571.69% | 0.56% -73.08% | 2.08% -63.81% | 5.75% 693.44% | 0.72% -91.34% | 8.37% -19.52% | 10.4% -49.01% | 20.41% | 21.88% | ||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 5 688 6.64% | 5 333 1.99% | 5 229 -9.6% | 5 784 0.19% | 5 773 0.56% | 5 741 -3.91% | 5 974 -4.75% | 6 273 | 6 110 11.3% | 5 490 17.55% | 4 671 | 2 986 | |||||||
|
Дълготрайни активи |
2 863 0.09% | 2 860 -6.24% | 3 050 -4.19% | 3 184 -23.5% | 4 162 26.89% | 3 280 14.64% | 2 861 -0.71% | 2 882 | 2 394 5.24% | 2 275 | 1 377 | ||||||||
|
Материални запаси |
358 -6.42% | 382 29.41% | 296 90.13% | 155 83.13% | 85 -51.32% | 174 -23.02% | 227 -3.7% | 235 | 416 71.37% | 243 | 76 | ||||||||
|
Общо задължения |
1 398 -15.46% | 1 654 -0.37% | 1 660 -12.39% | 1 894 11.36% | 1 701 -6.7% | 1 823 2.21% | 1 784 -2.19% | 1 824 | 1 842 10.9% | 1 661 23.59% | 1 344 | 1 134 | |||||||
|
Задължения към фин. инст. |
388 -15.29% | 458 -13.51% | 530 30.31% | 406 -11.96% | 462 28.63% | 359 -1.96% | 366 -5.42% | 387 | 825 13.75% | 725 -8.34% | 791 | 646 | |||||||
| Вземания общо | 1 441 -0.04% | 1 441 -6.99% | 1 550 -25.14% | 2 070 14.38% | 1 810 7.53% | 1 683 -18.62% | 2 068 -18.51% | 2 538 | 1 178 37.06% | 859 | 1 106 | ||||||||
|
Собствен капитал |
4 290 16.58% | 3 680 3.12% | 3 568 -8.23% | 3 888 903.3% | 388 -90.11% | 3 918 -6.52% | 4 191 -5.8% | 4 449 | 4 269 11.47% | 3 830 15.11% | 3 327 | 1 852 | |||||||
|
Парични средства |
1 025 58.67% | 646 93.71% | 333 -9.57% | 369 54.72% | 238 -60.51% | 603 -26.3% | 819 32.53% | 618 | 1 497 15.73% | 1 294 | 427 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 149 11.19% |
| 2020 | 134 -4.96% |
| 2019 | 141 -2.76% |
| 2018 | 145 -13.17% |
| 2017 | 167 -3.47% |
| 2016 | 173 -1.7% |
| 2015 | 176 4.76% |
| 2014 | 168 1.2% |
| 2013 | 166 |