| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| ХЕМУС ТУРС ЕООД | 20.10.2016 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 500k-5M € | 107 |
| ДЕЛТА ТУРС 2002 ЕООД | 19.05.2020 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 5M-50M € | 142 |
| ПИРИН ТУРС 2002 ЕООД | 19.05.2020 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 5M-50M € | 158 |
| КАЛИМАН ЕООД | 08.04.2021 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 500k-5M € | 45 |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 2 299 -42.26% | 3 982 -13.32% | 4 594 59.92% | 2 873 -6.85% | 3 084 321.82% | 731 13.76% | 643 -24.5% | 851 2.84% | 828 88.04% | 440 -19.76% | 549 -15.11% | 646 -5.32% | 683 132.17% | 294 | |||||
|
Счетоводна печалба |
-118 -106.4% | 1 847 174.23% | -2 488 -365.9% | 936 -51.48% | 1 929 1103.19% | -192 37.44% | -307 -156.84% | -120 43.2% | -211 24.13% | -278 -257.24% | -78 53.09% | -166 -92.86% | -86 1.18% | -87 | |||||
|
Оперативни разходи |
1 861 | 3 544 | 3 111 | 1 905 | 1 142 | 904 | 948 | 962 | 1 026 | 708 | 626 | 807 | 760 | 513 | |||||
|
Разходи за персонала |
104 -48.08% | 200 -8.22% | 218 18.33% | 184 16.13% | 159 47.62% | 107 25.75% | 85 -3.47% | 88 -3.89% | 92 25.87% | 73 6.72% | 69 -4.29% | 72 40% | 51 | ||||||
| Нетен марж | -5.14% -111.08% | 46.37% 185.64% | -54.15% -266.27% | 32.57% -47.92% | 62.53% 337.83% | -26.29% 45.01% | -47.81% -240.2% | -14.05% 44.77% | -25.45% 59.65% | -63.07% -345.2% | -14.17% 44.74% | -25.63% -103.69% | -12.58% 57.44% | -29.57% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 7 397 -39.85% | 12 299 13.08% | 10 876 -5.39% | 11 495 36.58% | 8 417 23.97% | 6 789 54.25% | 4 402 -4.58% | 4 613 73.5% | 2 659 -4.45% | 2 782 38.51% | 2 009 -10.48% | 2 244 -9.91% | 2 491 -8.06% | 2 709 | |||||
|
Дълготрайни активи |
7 397 5.41% | 7 017 21.69% | 5 767 -40.04% | 9 618 24.21% | 7 744 28.86% | 6 009 72.21% | 3 490 78.99% | 1 950 -9.64% | 2 158 -9.03% | 2 372 48.69% | 1 595 -13.16% | 1 837 -4.06% | 1 915 -16.07% | 2 281 | |||||
|
Материални запаси |
310 47.45% | 210 54.51% | 136 -78.39% | 629 53.11% | 411 16.18% | 354 7.79% | 328 10.5% | 297 10.67% | 268 0.19% | 268 -9.34% | 296 -6.17% | 315 -24.14% | 415 84.55% | 225 | |||||
|
Общо задължения |
4 684 -33.12% | 7 005 -19.6% | 8 712 27.31% | 6 843 45.59% | 4 700 -6.02% | 5 001 4027.43% | 121 383.67% | 25 -89.86% | 247 -92.44% | 3 269 47.41% | 2 217 -6.69% | 2 376 -3.35% | 2 459 -5.87% | 2 612 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
3 364 | 189 | |||||||||||||||||
| Вземания общо | 3 635 -15.17% | 4 285 -6.68% | 4 591 299.47% | 1 149 56100% | 2 -90.24% | 21 -88.05% | 175 1043.33% | 15 -90% | 153 782.35% | 17 -5.56% | 18 350% | 4 -96.91% | 132 -6.83% | 142 | |||||
|
Собствен капитал |
5 176 -2.23% | 5 294 144.63% | 2 164 -53.48% | 4 652 25.18% | 3 717 107.86% | 1 788 -58.23% | 4 281 -6.7% | 4 588 90.63% | 2 407 592.36% | -489 -131.48% | -211 -58.24% | -133 -1286.36% | 11 -88.42% | 97 | |||||
|
Парични средства |
740 -4.74% | 777 108.65% | 372 311.3% | 90 -64.74% | 257 -36.13% | 402 -1.01% | 406 -82.71% | 2 347 3378.03% | 67 -36.54% | 106 8.33% | 98 14.97% | 85 240.82% | 25 -58.82% | 61 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 34 -20.93% |
| 2019 | 43 10.26% |
| 2018 | 39 |
| 2017 | 39 14.71% |
| 2016 | 34 9.68% |
| 2015 | 31 3.33% |
| 2014 | 30 |
| 2013 | 30 |