| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| ПЕРСЕПТИКА ЕООД | 02.03.2018 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 50k-500k € | 15 |
| Риалоджик ЕАД | 09.10.2019 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 50k-500k € |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 9 249 -7.52% | 10 000 11.35% | 8 981 34.04% | 6 700 17.62% | 5 697 10% | 5 179 7.93% | 4 798 17.2% | 4 094 17.38% | 3 488 -4.39% | 3 648 3.09% | 3 539 28.93% | 2 745 -4.86% | 2 885 38.83% | 2 078 | |||||
|
Счетоводна печалба |
1 595 -7.94% | 1 733 13.31% | 1 529 1.05% | 1 513 50.56% | 1 005 29.26% | 778 -19.01% | 960 16.79% | 822 60.16% | 513 -36.58% | 809 -20.29% | 1 015 89.14% | 537 169.23% | 199 -27.78% | 276 | |||||
|
Оперативни разходи |
7 324 | 8 149 | 7 306 | 5 106 | 4 631 | 4 259 | 3 801 | 3 230 | 2 917 | 2 750 | 2 458 | 260 | 2 685 | 1 802 | |||||
|
Разходи за персонала |
4 518 -21.93% | 5 787 13.21% | 5 111 31.52% | 3 886 9.6% | 3 546 58.66% | 2 235 -7.37% | 2 413 -1.52% | 2 450 10.77% | 2 212 6.87% | 2 070 13.29% | 1 827 | 1 708 64.99% | 1 035 | ||||||
| Нетен марж | 17.25% -0.46% | 17.33% 1.76% | 17.03% -24.61% | 22.59% 28.01% | 17.64% 17.51% | 15.02% -24.96% | 20.01% -0.34% | 20.08% 36.44% | 14.72% -33.67% | 22.19% -22.68% | 28.7% 46.7% | 19.56% 182.97% | 6.91% -47.98% | 13.29% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 10 379 -9.66% | 11 488 56.1% | 7 360 31.79% | 5 584 27.88% | 4 367 12.89% | 3 868 -10.31% | 4 313 30.21% | 3 313 26.17% | 2 625 -2.71% | 2 699 4.49% | 2 583 2.91% | 2 509 -2.02% | 2 561 129.98% | 1 114 | |||||
|
Дълготрайни активи |
6 019 -16.51% | 7 210 153.11% | 2 848 13.49% | 2 510 -4.9% | 2 639 12.12% | 2 354 -14.46% | 2 752 25.72% | 2 189 50% | 1 459 0.32% | 1 455 -5.1% | 1 533 -2.82% | 1 577 5% | 1 502 1422.28% | 99 | |||||
|
Материални запаси |
|||||||||||||||||||
|
Общо задължения |
3 799 -23.58% | 4 972 116.57% | 2 296 226.07% | 704 8.25% | 650 3.25% | 630 -39.34% | 1 038 -8.72% | 1 138 2.39% | 1 111 -0.91% | 1 121 -12.35% | 1 279 -7.64% | 1 385 -25.37% | 1 856 219.54% | 581 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
2 344 -29.57% | 3 328 | 151 -44.47% | 273 -30.78% | 394 -23.54% | 515 -18.99% | 636 -16.01% | 757 -13.8% | 878 -12.13% | 999 -25.45% | 1 340 | ||||||||
| Вземания общо | 1 865 -21.95% | 2 390 -38.82% | 3 906 88.74% | 2 070 81.04% | 1 143 -0.53% | 1 149 2.79% | 1 118 33.93% | 835 18.08% | 707 -6.87% | 759 3.7% | 732 25.5% | 583 35.03% | 432 20.54% | 358 | |||||
|
Собствен капитал |
5 769 2.18% | 5 646 11.5% | 5 064 21.46% | 4 169 34.4% | 3 102 12.12% | 2 767 -3.05% | 2 854 31.66% | 2 167 51.5% | 1 431 -8.86% | 1 570 21.25% | 1 295 15.93% | 1 117 61.18% | 693 35.23% | 512 | |||||
|
Парични средства |
2 473 40.12% | 1 765 191.8% | 605 27.2% | 476 -16.59% | 570 65.68% | 344 -22.2% | 442 69.94% | 260 -42.94% | 456 0.22% | 455 46.38% | 311 -10.72% | 348 -44.45% | 627 -3.77% | 651 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 336 -6.93% |
| 2019 | 361 2.27% |
| 2018 | 353 5.37% |
| 2017 | 335 24.07% |
| 2015 | 270 -11.76% |
| 2014 | 306 -8.11% |
| 2013 | 333 14.43% |
| 2012 | 291 |