| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 7 959 17.74% | 6 760 34.66% | 5 020 5.51% | 4 758 6.25% | 4 478 3.42% | 4 330 -7.18% | 4 665 14.46% | 4 076 14.1% | 3 572 4.33% | 3 424 5.62% | 3 242 | |||||
|
Счетоводна печалба |
620 3.94% | 597 52.15% | 392 1.05% | 388 43.21% | 271 330.89% | 63 -92.83% | 877 32.51% | 662 37.91% | 480 -11.33% | 541 11.12% | 487 | |||||
|
Оперативни разходи |
7 345 | 6 157 | 4 625 | 4 372 | 4 174 | 4 261 | 3 788 | 3 413 | 3 090 | 2 817 | 2 754 | |||||
|
Разходи за персонала |
4 162 11.14% | 3 745 32.8% | 2 820 12.76% | 2 501 -0.08% | 2 503 -8.38% | 2 732 | 1 822 19.36% | 1 527 | ||||||||
| Нетен марж | 7.79% -11.72% | 8.83% 12.99% | 7.81% -4.23% | 8.16% 34.79% | 6.05% 316.63% | 1.45% -92.28% | 18.81% 15.76% | 16.25% 20.87% | 13.44% -15.01% | 15.82% 5.21% | 15.03% | |||||
| Вписан в ТР | ||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 2 728 24.41% | 2 193 17.06% | 1 873 16.95% | 1 602 -5.97% | 1 704 13.33% | 1 503 -19.39% | 1 865 23.5% | 1 510 4.31% | 1 447 -2.58% | 1 486 | ||||||
|
Дълготрайни активи |
884 9.99% | 803 1.49% | 791 -0.45% | 795 2.3% | 777 -4.4% | 813 -2.99% | 838 -3.64% | 870 -0.18% | 871 | |||||||
|
Материални запаси |
155 127.82% | 68 33% | 51 25% | 41 9.59% | 37 -1.35% | 38 10.45% | 34 28.85% | 27 -3.7% | 28 | |||||||
|
Общо задължения |
959 -29.87% | 1 368 80.38% | 758 -10.07% | 843 1.17% | 833 28.85% | 647 35.88% | 476 -52.91% | 1 011 0% | 1 011 87.39% | 539 | ||||||
|
Задължения към фин. инст. |
||||||||||||||||
| Вземания общо | 1 142 36.64% | 836 36.14% | 614 36.79% | 449 27.06% | 353 -5.21% | 373 14.62% | 325 -9.4% | 359 36.58% | 263 -37.09% | 418 | ||||||
|
Собствен капитал |
1 642 6.32% | 1 544 39.04% | 1 111 46.36% | 759 -12.81% | 870 1.67% | 856 -38.37% | 1 389 34.72% | 1 031 136.9% | 435 | |||||||
|
Парични средства |
499 7.61% | 464 14.09% | 406 32.72% | 306 -39.86% | 509 87.57% | 271 -59.15% | 665 163.69% | 252 -11.01% | 283 255.13% | 80 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 293 60.11% |
| 2020 | 183 -13.27% |
| 2019 | 211 52.9% |
| 2018 | 138 |
| 2017 | 138 -2.82% |
| 2016 | 142 -10.13% |
| 2015 | 158 |
| 2014 | 158 4.64% |
| 2013 | 151 |