| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| Фабрика Музика ООД | 11.04.2013 | Съдружник | 7% | ||
| СПОРТ МЕДИЯ ПУЛ ООД | 09.02.2011 | Съдружник | 8% | ||
| ЕЛ ЕЙ Продакшън ООД ООД | 23.09.2022 | Съдружник | 50% |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 619 155.27% | 242 -53.35% | 519 -40.09% | 867 -25.94% | 1 171 -42.42% | 2 033 258.61% | 567 38.97% | 408 -77.53% | 1 816 11.14% | 1 634 0% | 1 634 -25.29% | 2 187 708.7% | 270 -90.36% | 2 807 | |||||
|
Счетоводна печалба |
-220 41.58% | -376 -67.65% | -224 -1145.24% | 21 -88.89% | 193 -76.59% | 826 647.46% | -151 12.98% | -173 -149.27% | 352 0% | 352 378.54% | -126 -247.9% | 85 -53.99% | 186 -23.58% | 243 | |||||
|
Оперативни разходи |
842 | 603 | 765 | 821 | 90 | 1 192 | 713 | 551 | 741 | 1 452 | 1 731 | 2 069 | 2 507 | 2 529 | |||||
|
Разходи за персонала |
109 -26.46% | 149 -2.35% | 152 18.25% | 129 22.93% | 105 310% | 26 -70.41% | 86 -24.22% | 114 0.9% | 113 -25.34% | 151 8.03% | 140 -10.16% | 156 38.64% | 112 18.28% | 95 | |||||
| Нетен марж | -35.54% 77.11% | -155.27% -259.36% | -43.21% -1844.81% | 2.48% -85% | 16.51% -59.35% | 40.61% 252.66% | -26.6% 37.38% | -42.48% -319.32% | 19.37% -10.02% | 21.53% 378.54% | -7.73% -297.98% | 3.9% -94.31% | 68.62% 693.1% | 8.65% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 376 -4.42% | 393 -43.58% | 697 -32.22% | 1 028 -51.27% | 2 110 -7.36% | 2 278 75.53% | 1 298 -6.21% | 1 384 -22.04% | 1 775 -20.1% | 2 221 32.24% | 1 680 34.19% | 1 252 -49.56% | 2 481 34.99% | 1 838 | |||||
|
Дълготрайни активи |
54 -36.36% | 84 -73.43% | 318 -42.76% | 555 -57.73% | 1 312 983.12% | 121 -18.56% | 149 0% | 149 -51.82% | 309 15.49% | 267 -71.3% | 932 6.67% | 873 -53.55% | 1 880 32.27% | 1 421 | |||||
|
Материални запаси |
12 -79.46% | 57 -0.88% | 58 9.71% | 53 -9.65% | 58 -0.87% | 59 -25.81% | 79 1.97% | 78 -13.64% | 90 8.64% | 83 -76.62% | 354 94.66% | 182 -34.32% | 277 22.9% | 225 | |||||
|
Общо задължения |
289 -21.53% | 368 24.57% | 296 -19.16% | 366 -51.46% | 753 -32.8% | 1 121 28.94% | 869 6.78% | 814 -17.81% | 990 -17.04% | 1 194 6.67% | 1 119 26.17% | 887 -52.3% | 1 860 33.91% | 1 389 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
17 | 95 | 107 | 50 -65.73% | 146 | 469 123.36% | 210 | ||||||||||||
| Вземания общо | 195 4.96% | 186 -21.43% | 236 -2.53% | 242 -15.51% | 287 -41.74% | 492 -20.48% | 619 -28% | 860 -25.04% | 1 147 -9.73% | 1 271 504.87% | 210 -3.29% | 217 29.57% | 168 -42.25% | 290 | |||||
|
Собствен капитал |
376 1400% | 25 -93.76% | 401 -35.87% | 626 -52.32% | 1 312 21.2% | 1 083 263.92% | 298 -36.11% | 466 -27.12% | 639 -25.86% | 862 53.83% | 560 -18.39% | 687 12.48% | 610 35.84% | 449 | |||||
|
Парични средства |
5 -90.65% | 55 9.18% | 50 -65% | 143 -91.21% | 1 628 1.89% | 1 598 207.58% | 519 75.78% | 296 30.77% | 226 -27.54% | 312 94.27% | 161 204.85% | 53 -39.05% | 86 14.19% | 76 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 13 -7.14% |
| 2019 | 14 -22.22% |
| 2018 | 18 5.88% |
| 2017 | 17 41.67% |
| 2016 | 12 100% |
| 2015 | 6 -40% |
| 2014 | 10 -37.5% |
| 2013 | 16 |