| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| ХЕНДИ АГРО ИНВЕСТ ЕООД | 27.05.2015 | Едноличен собственик на капитала | 100% | ||
| ХЕНДИ ГАРД ЕООД | 17.06.2015 | Едноличен собственик на капитала | 100% |
| Година в хиляди € | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 903 0% | 903 -91.23% | 10 301 -25.88% | 13 897 -3.06% | 14 335 -4.31% | 14 980 -4.03% | 15 609 -18.76% | 19 213 -3.01% | 19 809 | 21 291 -32.16% | 31 383 8.94% | 28 807 | |
|
Счетоводна печалба |
-6 133 0% | -6 133 -113.81% | -2 868 -3815.23% | 77 184.91% | 27 -64.67% | 77 106.31% | -1 215 -560.66% | 264 217.81% | -224 | 1 066 -60.22% | 2 679 -2.11% | 2 736 | |
|
Оперативни разходи |
6 982 | 6 982 | 13 032 | 13 656 | 14 335 | 14 864 | 16 462 | 18 925 | 19 995 | 19 927 | 28 307 | 25 765 | |
|
Разходи за персонала |
708 0% | 708 -74.84% | 2 813 -0.11% | 2 816 -5.22% | 2 971 -4.43% | 3 108 -13.18% | 3 580 -15.5% | 4 237 -14.37% | 4 947 | 2 164 32.5% | 1 633 123.36% | 731 | |
| Нетен марж | -679.22% 0% | -679.22% -2339.25% | -27.85% -5112.16% | 0.56% 193.89% | 0.19% -63.08% | 0.51% 106.58% | -7.79% -667.03% | 1.37% 221.46% | -1.13% | 5% -41.37% | 8.54% -10.14% | 9.5% | |
| Вписан в ТР | |||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 2 361 0% | 2 361 -64.48% | 6 647 -25.83% | 8 961 -23.87% | 11 770 -8.56% | 12 873 1.25% | 12 714 -6.52% | 13 600 8.09% | 12 582 | 13 709 -4.06% | 14 289 38.68% | 10 303 | |
|
Дълготрайни активи |
52 -69% | 168 -67.2% | 513 -60.37% | 1 294 -1.56% | 1 315 358.29% | 287 -53.79% | 621 -47.92% | 1 192 4.58% | 1 140 | 3 068 58.8% | 1 932 150.6% | 771 | |
|
Материални запаси |
821 0% | 821 -59.47% | 2 025 -26.96% | 2 772 -12.28% | 3 160 38.49% | 2 282 -14.49% | 2 668 17.07% | 2 279 30.73% | 1 744 | 2 324 -40.48% | 3 905 20.28% | 3 247 | |
|
Общо задължения |
9 288 742.19% | 1 103 -80.84% | 5 756 10.8% | 5 195 -13.96% | 6 038 -13.28% | 6 963 1.34% | 6 871 4.49% | 6 576 13.6% | 5 788 | 7 052 -18.43% | 8 645 19.79% | 7 217 | |
|
Задължения към фин. инст. |
1 103 0% | 1 103 -27.37% | 1 519 -14.14% | 1 769 -19.28% | 2 191 -16.8% | 2 633 32.12% | 1 993 -6.5% | 2 132 19.7% | 1 781 | 1 409 -23.57% | 1 844 43.27% | 1 287 | |
| Вземания общо | 1 202 0% | 1 202 -60.23% | 3 021 33.06% | 2 271 -36.42% | 3 571 -16.87% | 4 296 6.31% | 4 041 10.79% | 3 647 -8.46% | 3 984 | 4 161 25.2% | 3 323 -4.52% | 3 481 | |
|
Собствен капитал |
-6 931 0% | -6 931 -880.37% | 888 -76.36% | 3 756 -34.47% | 5 733 -3% | 5 910 1.14% | 5 844 -16.81% | 7 025 3.4% | 6 794 | 6 548 18.97% | 5 504 78.69% | 3 080 | |
|
Парични средства |
41 0% | 41 -95.14% | 842 -65.9% | 2 468 -33.73% | 3 724 -31.51% | 5 438 0.04% | 5 436 -12.95% | 6 244 26.65% | 4 930 | 3 637 -28.63% | 5 096 81.71% | 2 804 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2018 | 30 -93.42% |
| 2017 | 456 -19.72% |
| 2016 | 568 -1.39% |
| 2015 | 576 -0.17% |
| 2014 | 577 -4.63% |
| 2013 | 605 -8.75% |
| 2012 | 663 |