| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| Тренд Пропърти ЕООД | 05.10.2012 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 50k-500k € | 1 |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 6 179 | 10 170 34.32% | 7 572 -11.45% | 8 550 -14.2% | 9 966 -2.57% | 10 229 25.9% | 8 125 23.67% | 6 570 28.78% | 5 102 29.17% | 3 950 14.34% | 3 454 24.44% | 2 776 -18.5% | 3 406 | ||||||
|
Счетоводна печалба |
882 | 666 43300% | 2 -72.73% | 6 -99.2% | 699 -41.63% | 1 197 9.59% | 1 093 64.13% | 666 75.47% | 379 -30.91% | 549 60.78% | 342 89.77% | 180 60% | 112 | ||||||
|
Оперативни разходи |
5 265 | 9 448 | 7 512 | 8 435 | 9 190 | 8 984 | 6 864 | 5 851 | 4 700 | 3 304 | 3 056 | 2 545 | 3 187 | ||||||
|
Разходи за персонала |
1 508 | 1 602 -6.56% | 1 715 -3.18% | 1 771 27.12% | 1 393 56.43% | 891 30.78% | 681 97.92% | 344 47.59% | 233 16.03% | 201 -9.66% | 222 -6.65% | 238 42.51% | 167 | ||||||
| Нетен марж | 14.28% | 6.55% 32211.63% | 0.02% -69.2% | 0.07% -99.06% | 7.01% -40.09% | 11.71% -12.95% | 13.45% 32.72% | 10.13% 36.25% | 7.44% -46.51% | 13.9% 40.61% | 9.89% 52.5% | 6.48% 96.31% | 3.3% | ||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 6 202 | 5 787 7.49% | 5 383 -9.51% | 5 949 -11.75% | 6 741 8.59% | 6 208 36.82% | 4 537 56.48% | 2 900 47.18% | 1 970 23.49% | 1 595 33.11% | 1 198 23.3% | 972 10.91% | 876 | ||||||
|
Дълготрайни активи |
2 733 | 3 167 -1.26% | 3 207 -4.71% | 3 366 22.47% | 2 748 60.02% | 1 717 48.56% | 1 156 -3.21% | 1 194 320.14% | 284 33.33% | 213 25.98% | 169 14.53% | 148 14.68% | 129 | ||||||
|
Материални запаси |
50 | 36 -89.41% | 338 244.27% | 98 -12.33% | 112 271.19% | 30 78.79% | 17 -92.99% | 241 772.22% | 28 | 241 | 95 | ||||||||
|
Общо задължения |
1 188 | 1 725 -12.95% | 1 981 -24.93% | 2 639 4.83% | 2 518 40.44% | 1 793 49.38% | 1 200 83.36% | 654 101.89% | 324 11.42% | 291 -34.37% | 443 -15.33% | 524 65.96% | 315 | ||||||
|
Задължения към фин. инст. |
292 | 440 -41.27% | 750 -33.3% | 1 124 28.91% | 872 304.03% | 216 0.24% | 215 8.79% | 198 892.31% | 20 -78.21% | 92 0% | 92 7.83% | 85 -40.07% | 142 | ||||||
| Вземания общо | 1 612 | 1 940 16.38% | 1 667 -24.43% | 2 206 -5.77% | 2 341 23.23% | 1 899 36.88% | 1 388 13.13% | 1 227 -23.01% | 1 593 39.36% | 1 143 29.17% | 885 19.46% | 741 3.87% | 713 | ||||||
|
Собствен капитал |
5 014 | 3 910 18.12% | 3 310 0.02% | 3 310 -21.63% | 4 223 -4.34% | 4 415 32.3% | 3 337 48.64% | 2 245 36.41% | 1 646 26.19% | 1 304 72.71% | 755 68.42% | 448 67.05% | 268 | ||||||
|
Парични средства |
1 806 | 644 277.25% | 171 -37.92% | 275 -82.12% | 1 538 -39.9% | 2 560 29.55% | 1 976 328.49% | 461 610.24% | 65 -70.6% | 221 74.9% | 126 84.33% | 69 100% | 34 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 146 -26.26% |
| 2019 | 198 2.59% |
| 2018 | 193 -9.39% |
| 2017 | 213 3.9% |
| 2015 | 205 25.77% |
| 2014 | 163 24.43% |
| 2013 | 131 40.86% |
| 2012 | 93 |